Šola

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. maj 2007 5:32

zima, je treba kmalu opazit, da življenje ni praznik (vsaj ne samo praznik)............Se mi zdi, da tudi firme (kakršnekoli) ne bodo svojega delovnega ritma prilagajale nekaj družćinam, ki bi dopustovale.......saj večina tako ali tako dela. rimljanka

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

3. maj 2007 6:44

Tatjana jaz se tudi strinjam s tabo!!!!!!!!! leni1

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

3. maj 2007 8:51

Ko sem jaz hodila v solo, smo imeli samo zimske in poletne pocitnice in doma smo bili samo tite dneve, ko so bili res prazniki. Zdaj se pa to razvlece kar v tedne in nasi otroci so doma vsake 2 meseca po en teden. Lepo za njih, vendar dokler so mlajsi rabijo takrat tud kaksno varstvo, starsi pa tud nimamo dopusta na pretek. Kaj boste pa potem rekle na to, da enkrat se 2. januar in 2. maj ne bosta vec praznik? Mislm, da bo to slej ko prej vida70

Jerča  

član od: 24.11.2006

sporočila: 146

3. maj 2007 9:36

Zima, samo tebi se tako zdi... Jerča

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

3. maj 2007 9:46

Ja, očitno res, Jerča. Saj ne drugega, le ta eksterc takorekoč "med prazniki", ko so otroci še čisto "out" od počitnic, mi ne gre skupaj. Kar pa se tiče tega, da je treba dovolj zgodaj ugotoviti, da življenje ni le praznik, pa mislim da veš, Rimljanka. Jaz in moja družina smo dovolj "zgodaj" to občutili. Veliko sončka v vaša srčka želim vsem! ZIMA

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. maj 2007 10:13

Zima, sem te že pogrešala.

 

Sama se sicer zavedam, da življenje ni praznik, ampak v petek pisat eksterce je pa malček pretirano, dopust gor ali dol. Srednješolcem je vsaj malo lažje, pišejo esej šele v ponedeljek...

 

Mamamia

mamamia

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

3. maj 2007 10:35

Haj, haj, mamamia! Veš, saj nisem kak zadrt tip glede pouka, samo meni je trenutno pač naneslo, da sem imela ravno prost teden, ki pa se mi žal jutri konča. Pa žal tudi ne zaradi eksterca, kaj hočemo. Pogrešam pa jaz tudi vse vas, pogledam večkrat gor, le sodelujem največkrat težko. Še vedno pa upam, da boste kaj "spesnile" glede tistih starogradskih, ki smo jih omenjale ob srečanju na Gorenjskem, ampak to je že druga tema.... Se "slišimo" kaj na ZP! Lep dan še naprej vsem ZIMA

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

3. maj 2007 11:30

Morda bi pa prestavili prvomajske "počitnice" in otroke peljali na morje ali kak izlet pozimi.Zaradi čudne politične atmosfere v naši državi nimamo v šolah"razen"poletnih,nobenih pametnih počitnic več.Velikonočnih(take kot so na hrvaškem)ne odobravajo rdeči,prvomajskih(kot so nekoč bile)pa ne črni,na koncu proste dneve razdrobijo v "neuporaben drobiž".Da pa življenje niso le počitnice pa tudi otroci dobro vedo. ati zlati

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

3. maj 2007 14:33

zima, saj bi lahko koristili tistih 5 dni, ki jih lahko koristijo za počitnice.

 

marelica

daša20  

član od: 27.2.2007

sporočila: 26

3. maj 2007 16:05

Ja šolniki se kregajo,če bi morali not prinašat dva dneva,seveda razcrkljani državni uslužbenci. Nas v gospodarstvu noben ne vpraša a bomo delali ali ne ,če se mudi je treba delat tudi v soboto popoldan Lp daša20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti