Tudi k nam prihaja c&a

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

15. sep 2008 17:22

Leta že kupujem v CA,sevede v Avstriji.Meni so oblačila pri njih všeč,posebno bluze ,je res ogromna izbira.Te trgovine pri nas ,mi pa ne potegnejo,sem bila parkrat v Kranjskem,pa nisem nič dobila.Verjetno zato ,ker je vse na kupu,v Celovcu je pa po nadstropjih. lp goga

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

15. sep 2008 17:35

Tudi jaz sem v soboto v Canda zapravila 80 eur. Kupila sem 2 bluzi, pleten brezrokavnik in bombažen pulover s kapuco. Edino, kar pogrešam v tej trgovini na Rudniku v Lj. so skrajšane številke hlač,ker sem bolj majhna. V Celovcu so jih imeli, vendar ne vedno. Meni se zdi , da so cene kar primerne za to kvaliteto. rosie

neznan uporabnik

15. sep 2008 17:38

jaz pa včasih najdem kaj za sebe v C&A, koker naletiš... z kvaliteto sem zadovoljna, z ceno še bolj...me pa nekaj včasih zmoti v C&A da ko probam številko S mi je majica prav kot ulita, druga sita majica isti kroj ista številka pa mi je prevelika...se pravi da nimajo čisto iste velikosti oblačil... lovebeyba

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

15. sep 2008 19:34

Ekola, ker sem pred več kot enim letom odprla to temo, lahko povem, da sem obiskala 2 C&A trgovini - v Ljubljani na Rudniku, pred dnevi pa sem bila tudi v novo odprti trgovinio v Novi Gorici. Moje mnenje je, da v Sloveniji prodajao blago slabše kakovosti, kot pa v tujini. Se mi zdi, da gre za isto foro, kot razni pralni praški, pa Nutella..., ki je narejeno za zahodni in vzhodni evropski trg! Z obiskom njihovih trgovin v Avstriji sem bila vedno zelo, zelo zadovoljna. Resnično se mi je zdelo blago iz H&M in Zare slabše kakovosti, kot pa s C&A. V Sloveniji pa se mi zdi prav obratno! Enakega mnenja je moja kolegica, ki pozna C&A iz Nizozemske, kjer je več let živela in se je redno oblačila pri njih. No, saj ne rečem, da se kaj dobrega ne najde, ma po večini so se mi zdele bolj cote. Tudi velikost teh dveh trgovin je bolj majhna, od tega kar sem pričakovala. Za prestolnico bi pričakovala definitivno več m2 prodajnih površih. Sem res razočarana, ker ni to ta trgovina, ki jo poznam iz Avstrije. Škoda! To je le moje mnenje... Mijan

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

15. sep 2008 19:40

Midva sva v Celovcu za hčerko dobila ogromno stvari, pa niso bile slabe.

Zase pa nisem še nič kupovala.

V naših "različicah" pa še nisem bila.

 

Lp

MM

neznan uporabnik

15. sep 2008 20:45

moja trgovina pa je MANA.iz nje odidem vedno z enako vsoto denarja,kot sem prišel not,super a ne,pa lep pozdrav *****

radost  

član od: 8.3.2007

sporočila: 27

16. sep 2008 12:27

Če me spomin ne vara je ta trgovina že nekaj časa v Ljubljani na Rudniku v tem novem centru nasproti Leclerca. radost

bina  

član od: 13.12.2002

sporočila: 186

16. sep 2008 14:02

Da ne bom odprirala nove teme, ker je pravkar govora o cenah in oblačilih, a je bila katera v Arizoni v Bosni in kako se kaj splača? Se pa pridružujem mojim predhodnicam, da imajo veliko boljše in tudi več stvari v Avstriji kot pa pri nas. Sploh perilo in spalni program. Vsako leto grem pred božičem v Graz v Ikeo in C&A in kupim vsa božična darila za vse družinske člane in je vse super kvaliteta. Se pa mi zdi, da se je zadnje čase H&M zelo poslabšal, saj ničesar več ne najdem za sebe in tudi moja 10 letna hči ne. Lp bina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti