Mal raziskujem, pa sem našla en odprt album iz leta 2012, ki ga sploh še odposlala nisem, hahaha....ga bom pa tu na novi kulinariki nadaljevala. Pa sem res ena velika smotka![]()

Tortelini z bučkami in slanino
včasih ujamem kakšen motiv, za katerega pravim:to so pa biserčki na moji ogrlici.....
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Tortelini z bučkami in slanino

Špageti s kozicami in omako Basilico