Mal raziskujem, pa sem našla en odprt album iz leta 2012, ki ga sploh še odposlala nisem, hahaha....ga bom pa tu na novi kulinariki nadaljevala. Pa sem res ena velika smotka![]()

Špageti s paradižnikovo omako in baziliko
včasih ujamem kakšen motiv, za katerega pravim:to so pa biserčki na moji ogrlici.....
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Špageti s paradižnikovo omako in baziliko

Jajce na oko v ramekinu, s šunko, sirom in zelišči