Nekaj utrinkov s sejma FLORA 2012

Blanchy   Ostalo 10 fotografij 2.202

Več albumov člana: Blanchy

Mnenja o Albumu

Vse fotografije so bile posnete s prenosnim telefonom, zato prosim za prizanesljivost

kolk mal fotk - nič srca za tiste, ki se krasote niso mogli udeležit......

Elči, če bi šla na sejem, bi bla še bolj razočarana. Na Flori je namreč vsako leto manj flore ...

Za pošiljanje mnenj se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
malo za hecjohana
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti