Okrepčevalnica ruj

lonalina  

član od: 9.11.2006

sporočila: 65

tema odprta - 30. apr 2007 12:31 | ogledi: 2.213 | odgovori: 1

Pred kratkim sem diplomirala in dobila svojo prvo službo. Ker bom v kratkem dobila svojo prvo plačo malo razmišljam, da bi starše in sestro povabila nekam na dobro kosilo. Ima mogoče kdo izkušnje z okrepčevalnico Ruj v Dutovljah? Kakšna je ponudba, ambient, cene, postrežba.... Na to gostilno sem najprej pomislila, ker sem o njih pred kratkim brala, saj je od tam letošnji kuhar leta. Ali pa morda veste za kakšno drugo dobro gostilno kje na Krasu? Rada bi jih peljala nekam kjer nudijo dobro domačo hrano. Hvala za vse nasvete, predloge in ideje. Lep pozdrav in lepe praznike vam želim vsem skupaj.

lonalina

Barolina  

član od: 1.2.2007

sporočila: 50

30. apr 2007 15:17

Bravo Lonalina za diplomo in seveda prvo službo. Ker na Krasu ne poznam nobene dobre gostilne, ti predlagam Vilo Bello v Predvoru, kjer imajo odlično hrano. http://www.vila-bella.com/ Barolina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti