Maslena krema in tičina masa-pikapolonice

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

13. sep 2009 20:35

Alisha ti si ena pridna punca.Le kdaj si to vse ustvarila, gledala sem tudi peciva ker me trenutno zanimajo.L.P. adalbert

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

13. sep 2009 21:38

Joj, hvala za vse pohvale, sem samo hotela pomagati Katarini K z mojimi izkušnjami... Drugače pa ja, sem veliko ustvarjala čez poletje, predvsem za vikende... Imam pač tako žlahto in prijatelje da me "potegnejo" zraven za vsako stvar in jaz težko rečem ne, sploh ker je tole nekaj, kar zelooo rada delam *Alisha*

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

14. sep 2009 7:47

alisha, jaz sem pa vesela, tudi če se kera pohvali z svojimi tortami in ostalimi dobrotami in ne vzamem za hvalisanje. jaz prav rada vidim kdo je kej ustvarjal. Pa seveda tudi pokažem kaj sem jaz spekla, sej zato pa smo tukaj, da si izmenjamo recepte, ideje, nasvete,... Ko mi rata torta za soboto bom tudi jaz slikico prilimala. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

14. sep 2009 13:36

evo bom prilimala slikice, da vidite kako se pripravljam na sobotno torto. Vrtnice so iz tičine, listi in ostalo zelenje bo pa iz maslene kreme. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

14. sep 2009 13:45

aaaaaaaaaah kako so lepe! Katarina K, vse čestitke! girica girica

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

14. sep 2009 14:26

Kako si pridna, jaz si sploh ne predstavljam kako se jih naredi. Videla sem že na youtube, kako se delajo iz maslene kreme....ampak iz tičine, nimam predstave. Jih delaš z dresirno vrečko, kot z masleno kremo, ali kako drugače?

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

14. sep 2009 14:41

jaz pa maslenih še ne znam prav perfektno. še treniram. vaja dela mojstra. So nekako, ma ne še tiste ta prave. Lih včeraj sem si eno masleno na hitro nardila in vadla. pa so ble ena srednja reč. listki mi pa dobro ratajo, tako, da bojo na sobotni torti kar malsleni. Katka še eno vprašanje. za dvonadstropno, kaj pol, ko daš za drugi del torto gor, na podstavku, a ni nevarno, da se spodnja tičina kej stopi, če kej soka od ta zgornje spusti? jao jao, se pripravljam, ma moram vse teoretično prvo naštudirat, da mi bo ratalo. Še nikoli nisem delala več nadrstropne torte, ki skupaj stojijo. Upam, da mi bo ratala. pa tudi s tičino še oglate nisem oblačla, le okrogle uno s pikapolonico, ki je bla prva, pa še eno z račko, ki je bla druga s tičino oblečena. no sem pa si fajn ogledala na you tube kako se oglato obleče in upam, da mi bojo lepo ratali robovi. sem pa pol precej kritična do sebe in mora res lepo ratat, da sem zadovoljna. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti