Pogrešani dekleti

Bravo Natasha, bravo mamamia. Popolnoma se strinjam z vama. Vlagati v vzgojo se splača - je pa to delo na dolgi rok. Avtoriteto osebnosti si ne pridobiš kar čez noč. Ko pa jo imaš, se otrok/najstnik obrača nate spontano, pa naj ga še tako polomi. Je pa res, da vsi starši nimajo dovolj moči ali kapacitet za ustrezno vzgojo. Pomembno je, da takim pomagamo na nevsiljiv način (npr. reflektiven), ali pa jih napotimo na posvet k strokovnjaku. kastrolca

Drage kulinaričarke(predvsem iz Goriške in okolice), ste jo kje videle?

Gospa je moja bivša sodelavka.

http://www.primorske.si/Kronika/Pogresajo-Antonijo-Kl

Bernarda

Žal spet jaz vlečem temo na površje.

http://www.primorske.si/2015/10/29/Ste-videli-Klemna

Bernarda

Vsaka stvar v življenju je rešljiva, mogoče ne takoj, mogoče ne čez noč .... a je. Z begom od doma se nič ne reši. problemi še vedno ostanejo nedotaknjeni in čakajo.

Če se komu zalomi v šoli in mora ponavljati razred, ni to tako velika tragedija,  bo preživel, tudi starši. Eno leto v življenju ni tako zelo izgubljeno,  hkrati otroku daje veliko življenjsko lekcijo in izkušnjo. Delati sproti in reševati probleme sproti, to je življenjsko.To počnemo vsi.

 

Valchi

Ne vemo in ne poznamo zgodb, ki so zadaj, pridejo trenutki, ko se ti življenje razbije na tisoče koščkov, iz katerih je težko sestaviti nazaj celoto. Lahko uspe, lahko ne. In ne izginjajo samo najstniki, izginjajo tudi ostali. Za njimi ostajajo tragične zgodbe, ne samo njihova, ampak tudi zgodbe njegovih svojcev.

 

Loni Makaroni

Fantinca poznam, je bil hčerin sošolec v osnovni šoli. Upam, da se najde živ in zdrav!

Bernarda

Tudi jaz srčno upam, da se fanta najde.Če je kaj v življenju meni najhujše je to, da je otrok pogrešan ali kakorkoli ogrožen.

Imam  izkušnjo, ni bil pobeg a napad v tuji državi ,na srečo se je končala srečno a mene še vedno mučijo travme.

dari

Žal so fanta našli mrtvega.

Bernarda

Moje iskrene, iskrene sožalje, .....



mopsika

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 09.nov 2015 21:50

Spet se v dobri veri obračam na vas! To je sin moje sodelavke, objavljam post njene hčere in upam da se tokrat zgodba srečno konča.

Bernarda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti