Fantovščina

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

tema odprta - 9. apr 2007 19:33 | ogledi: 1.624 | odgovori: 3

Lepo prosim,če ima kdo kakšne ideje;sodelavec bo imel zabavo za ves kolektiv,pa me ženske nismo ne vem kako seznanjene s potekom takšne zabave.Rade pa bi pripravile program ter ga presenetile.

Lp

tejka77

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

9. apr 2007 19:46

na fantovščinah načeloma sodelujejo samo fantje... tako da ne vem, če je ravno primerno, da dekleta organizirate program. Jaz bi predlagala, da imajo glavno nit v rokah ravno fantje... ve pa će ste že zraven... jim pa le pomagajte. Sicer je pa najbolj znana "fora" na fantovščinah ravno križanje ženina. Poleg pa lahko pripravite razne igre, v katerih glavno vlogo igra ženin. Za nagrado na koncu pa lahko najamete še striptizeto (to je zadnje čase zelo moderno). Še preden se usujete name... rekla sem striptizeto!!, ne prostitutko :))) MissLady

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

9. apr 2007 21:50

V našem kolektivu so trije fantje pa 40 žensk-fešta bo pa samo za našo firmo,tako da bomo verjetno imele glavno basedo ženske....Zanima me,kakšne igre? tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

19. apr 2007 9:00

Še enkrat jaz,ker se datum bliža,še enkrat obnavljam temo.Našla sem že ogromno idej za ženske-rabim pa bolj za našega trenutno še samskega moškega-kakšna igrica... tejka77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti