Geox čevlji so res dobri. Imela sem zimske, ki niso prepuščali in so bili odlični tudi v zelo mrzlem vremenu. Na žalost pa so mi jih ukradli skupaj s celim nahrbtnikom:((( Jih pa definitivno priporočamm četudi je cena mogoče previsoka. So pa zelo udobni in "dihajo":)
slovinkita

Kraljevska jajčka s holandsko omako

