Naši najbolj ponesrečeni nakupi

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. okt 2007 9:05

Če ste iz LJ, v Leclerku sem videla pekač za vaflje, ki stane nekaj manj kot 13 EUR. Ognjič

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

18. okt 2007 9:53

@urssa, vse to sm ze nardila, pa nic ne pomaga.. glede gospodinjskih aparatov pa mi zaenkrat se vse dela, pa se ne morem pritozevat :) lp, sara slovinkita

maatejca  

član od: 2.4.2007

sporočila: 6

18. okt 2007 9:57

en lp vsem od novopridružene kulinarične zasvojenke! jaz sem tale pekač v Leclercu kupila in v tednu dni že trikrat pekla vaflje... je znamke Hyundai in kar se mene tiče je špica! prijateljica, ki ima pekač za vaflje že dalj časa, ga je tudi pohvalila, tako da ga lahko priporočim vsem tistim, ki ga nameravate kupiti lep dan vsem Mateja maatejca

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

18. okt 2007 11:17

Ker nimam velike pečice, sem pri Neckermanu kupila mini pečico, ki ima grelec spodaj in zgoraj. Tale mini pečica dela čudeže. Vse kar sem spekla kdaj sem spekla v njej. Vse recepte ki jih tukaj dobim si omislim v mini verziji (polovične mase) in so prav za mojo mini pečico. Uspelo mi je dobiti tudi dve keramični posodici za lazanjo pa pekač za mini mufine in še en steklen pekač. To vse roma v mini pečico ki peče hitro in dobro. Cena za tole pečico je pa bila približno 30 evrov. Da ne govorim o bagetah ki so pripravljene v petih minutah. Multipraktik pa sem poleti veliko uporabljala za sokove (iz svežih jagod in banan z mlekom). Sedaj pa pride prav da mleko spremeni v penico za kapučino. Tudi toaster pozimi bolj uporabljen. Odločam pa se za nakup kruhomata, ker v moji pečici ne morem pečti večje količine. Zanima me takšen da bi v njem lahko pekla tudi peciva kot je potica... Vsekakor vedno pred nakupom dobro premislim če stvar rabim, tako kot sedaj ko bi res rada spekla kruh pa ga nimam kje. Že dolgo si želim vroč koruzni hlebec iz pečice. kordelina

rdecapesa  

član od: 3.11.2006

sporočila: 181

18. okt 2007 13:53

Živjo! Če še katero zanima kombiniran pekač za vaflje 3 v 1 sem ga danes videla v Interšparu za 29,90 €, znamke je pa Severin. Je bolj taka mini zadeva. Lep, čeprav deževen popoldan, rdecapesa

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. okt 2007 1:50

Jaz sem enega poceni kupila pred časom v Šparu za na morje in ko sva dol pekla vaflje, je čisto lepo delal, vendar pa se je testo nanj precej bolj prijemalo kot na mojega, dražjega, ki mi ga je prinesel en seksi dedek mraz pred leti:) Torej, delajo čisto ok, samo teflon bo pa verjetno malo slabše kakovosti pri teh "đabe" variantah. Veri

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

19. okt 2007 11:58

6 let sem imela električno metlo, ki mi je dobro služila. Potem se je pokvarila in kupila sem novo v Sparu, nekaj časa je delala potem pa popolen mrk. Nesla sem jo nazaj, včeraj dobila novo za zamenjavo, danes jo hočem uporabiti pa ne dela. Sicer sem domenjena, da jo prinesem jutri nazaj. Samo jezi me pa..... nasha

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

26. feb 2008 16:57

Mogoče se je komu ponesrečil nakup strojčka za rezance, pri katerem se nastavi debelina valjanja. Za primerno ceno sem pripravljena lastnika odrešiti te pokore.

Upam, upam ....

F r i n a

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

26. feb 2008 18:14

Frina, težka bo, ne dam - pri večini, ki jih poznam, je bil to eden zelo posrečenih nakupov! Lep pozdrav, Sonja

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

26. feb 2008 18:38

Hehe, limnol, se popolnoma strinjam s tabo ela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti