8. marec

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

8. mar 2007 11:05

Vsem, ki praznujete, vse lepo.. Vse, kar ste napisale, je res..in še več.. No, naju s sodelavko je prijetno presenetil sodelavec s pisarne in naju peljal na malico. Za vse tiste dni, ko "sva mu odnašali rit " .... Tina

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

8. mar 2007 11:25

Iskrene čestitke vsem ob Dnevu žena!

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

8. mar 2007 11:26

Hojl! Kako smo smešne, tudi jaz sem mnenja da naj bi imele žene skozi vse leto lepe dneve posute z rožicami in ne s trnjem. In da je vsladno ravno na ta dan podarjati komplimente in rože.Ja po eni strani imamo prav ampak pomislite kaj bi se zgodilo da naši dragi pozabijo na ta praznik.Huuuuudo!!!! Pa čeprav samo s stiskom roke. mijamarija

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. mar 2007 16:22

Jaz nisem nikoli imela nič proti temu prazniku in sem vedno voščila mami, pa kako rožico je dobila in voščilnico ali kako malo darilce sem ji naredila - in ji še vedno, saj je moja mami;) Moj oče ni bil nikoli tak, kot tu pišete, mogoče zato nisem nikoli mela kakega grenkega priokusa po tem prazniku:) Midva sva ga oba s fantom vedno bolj povezovala z mamami... Bi mi bilo hecno, če bi dobila rožico, samo zato ker sem ženska, se mi je nekak zdelo, da bi si to morala malo zaslužit;) Ampak danes sem pa dobila en krasen tulipan, ker moj ljubi pravi, da sem tehnično že mami no, jaz pravim, da se bom morala še malo potrudit, da bom res pridobila ta laskavi naziv, ampak sem bila vseeno vesela rožice:) Veri

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

8. mar 2007 18:31

Smo zaslužle še marsikaj drugega!!! Drugo dobite pa drugje ham-njam

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

8. mar 2007 20:25

a veste kaj, moj možiček ima strašne težave z rožami, pravi, da so rože samo za na grob, ampak ob dnevu žena in dnevu materinstva(marijinem dnevu) se pomuja, stopi v cvetličarno in mi prinese rožo! letos je to plezalka,... in sem zeloooo vesela in ponosna na njega in nase ker sem tudi jaz imela možnost svobodne odločitve IN IZBRALA SEM NJEGA! plopsa

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. mar 2007 20:39

Moj se je kljub gripi potrudil. Res si zasluži da ga imam rada. Sicer pa je zlat vsak dan, pa naj bo valentinovo, 8. marec ali pa kar en dan. lp Vesna

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

8. mar 2007 20:57

Sem kupila rožico mami in tašči, sama pa nič dobila Pa nič zato, se popolnoma strinjam z jordi! Je pa čisto prav, da imamo ta praznik,mi je še skoraj nekako bolj pri srcu kot materinski dan, ker je res namenjen vsem ženskam in obeležuje to, kar je napisala vendelina. Iskrene čestitke tudi z moje strani! Kristina

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. mar 2007 20:58

Veri seveda si mami, samo, da si trenutno še v enem kosu. jade

KetyP  

član od: 30.8.2006

sporočila: 123

8. mar 2007 23:37

Joooj, jaz sem pa tako "v luftu" danes. A je še kdo gledal današnjo oddajo Trenja in bil popolnoma šokiran... Kakšen nesmisel od oddaje Kako pa naj bi se razvila konstruktivna, inteligentna, interesantna oddaja, če pa je bilo vse, kar so počeli, silili gospe v neko nesmiselno razglabljanje o merah 90-60-90 ter plastični kirurgiji in kot neko avtoriteto za govor o ženskah in lepoti kažejo Hrvatića... Vsak osnovnošolec bi znal poiskati neko avtoriteto, strokovnjaka, podatke, raziskave, dejstva in ne neke puhlice, ki bi osvetlile pravi problem in spodbudile debato... Vedno znova me pa tudi presenetijo z nadvse inteligentnimi anketnimi vprašanji... Ne vem no, mene včasih kaj podobnega vrže iz tira. Prosim, popravite me, če se motim, ker jaz ne vem več, kaj naj si mislim... LP KetyP

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti