Pecivo pregrehe

Blog.Lastovka  

član od: 3.3.2007

sporočila: 21

tema odprta - 6. mar 2007 13:41 | ogledi: 6.425 | odgovori: 60

Moja boljša polovica je nekega dne spekla tole pecivo. Pecivo je res božansko. Kje je našla recept pojma nimam, zato sem ga tudi poimenoval po svoje.

Da pa vam ne bi bilo potrebno iskati recepta, pa sem poskrbel sam in pripravil majhno fotoreportažo kako enostavno pripraviti pecivo, ki se topi v ustih.

http://www.vecer.com/blog/v1/default.asp?kaj=2&blo

http://www.vecer.com/blog/lastovka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. mar 2007 14:23

Ker te je najdražja tako razveselila, da si se o tem razpisal na blogu - ti svetujem, da jo še ti razveseliš, ker 8. marec je pred vrati in novo pomladno garderobo bo treba nabaviti.... Štekaš? Še ne? Dama potrebuje obleke, plašče, jakne in čevlje... Vendelina jr.

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

6. mar 2007 14:25

Ta recept je pa opremljen tako, da ne potrebuje podvprašanj. Slike kar vabijo... Lepo, res. Vendar se bo tukaj v forumu "izgubilo". Predlagam vpis med recepte. Lipa

Blog.Lastovka  

član od: 3.3.2007

sporočila: 21

6. mar 2007 14:57

En moški se pojavi tu na forumu, pa ga Vendelina jr. že uči pameti. Draga Vendelina, morda bi pogledala na mojem blogu še kaj več. In morda bi ti postalo jasno, da vem kaj moja dama potrebuje. Štekaš? Še ne? Vsekakor pa jaz ne potrebujem tvojih pridig. Štekaš zdaj? http://www.vecer.com/blog/lastovka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

6. mar 2007 15:01

Hahahahahahaha katti

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

6. mar 2007 15:18

Vendelina je bila prijazno hudomušna in ni zaslužila zajedljivega odgovora. Mislim da nekaterim res škriplje na področju "štekanja" Lisa

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

6. mar 2007 16:20

Meni pa se zdi zadnji čas,da se najde še tak,kot je Blog.Lastovka ,ker mi ti nasveti od Vendeline jr.gredo že pošteno na živce.Je še kaj,kar ona ne ve?

Če  pa resnično vse ve,(od beljenja,opremljanja,počitnic,zdravja.....)kar je "razbrati iz njenih pridig",se ji globoko opravičujem.

Saša

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

6. mar 2007 16:31

najprej: krasno pecivo, hitro pripravljeno - še dodaten plus. Bom sprobala, čeprav sem jaz bolj za čokolado. Pa moram se vtaknit še v Vendelino :) Načeloma gre tudi meni na živce, če ljudje pametujejo - razen v primeru, da res nekaj vejo - in Vendelina ve. Njenih "ugrizov" smo se že itak navadili in mene nič ne motijo, poleg tega pa rečte kar hočte - jaz sem se tudi od nje tukaj veliko naučila. Scorpy

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

6. mar 2007 16:34

 

O bog, ne že zopet...

 

Lastovka, nisi edini moški na Kulslo, s to razliko, da jih večina bolj hudomušno opravi z Vendelino. In ne uči pameti samo moške, temveč tudi ženske, pa kaj? Meni se zdi, da vsak od nas, ki visimo tu gor, koga kdaj skuša učit pameti, pa dobimo "porcijo" še tisti, ki bi samo radi šli mimo. Ker se pač nekaterim od nas zdi, da je edino pravilno in zveličavno samo tisto, v kar smo prepričani mi. Pa verjetno ni tako, a zato ni treba biti tako užaljen. Nekomu je vredno greha eno, drugemu drugo - tako kot pri pecivih je verjetno še kje drugje, kaj praviš?

 

Lep pozdrav, pa lepo, da imaš blog preko Večera....Štajerci moramo držati skupaj, če pa nisi Štajerc, pa toliko lepše, da si na Večerovih straneh...

 

Mamamia

mamamia

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

6. mar 2007 17:01

tudi meni se zdi vendelina simpatična, čeprav mi je šla na začetku ful na živce. pa navadila sem se je. vedno, ko vidim kako bolj delikatno temo, vem, da se bo oglasila (in se ponavadi ne zmotim) in z zanimanjem preberem, kaj je spet napisala :) je pa res, da zna biti precej pikra. in dobro, ona taka je, nas zabava (no, vsaj večino), in tako naprej,... sprašujem pa se samo to, kako bi bilo na forumu, če bi VSI pisali na tak način kot ona?? (govorim o načinu, ne vsebini) nike

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

6. mar 2007 17:17

no no če si moški pa boš znal še kako opombo od vendeline prenesti ali ne? nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti