Katero olje?

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

6. mar 2007 8:59

Včeraj sem v Ljubljani ob kliničnem kupila sezamovo olje, imajo pa tudi arašidno. Sem bila v mercatorju pod garažno hišo. Je pa mala steklenička, mislim da vsebuje pol litra olja andreja č.

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

6. mar 2007 10:52

Bučno olje prodajalci velikokrat mešajo s sončničnim oljem in ga prodajajo kot 100% bučno olje. Sicer pa za kuho uporabljam kokosovo mast (če se hrana cvre), olivno olje in sončnično olje. Bučno pa za na solate in druge pripravljene jedi. Sporočilo je spremenil(a) Kozmeja dne 06. mar 2007 10:53:22

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

21. jun 2007 21:17

Hladno stiskana olja so odlična ravno zaradi tega, ker so bila stisnjena iz semen v hladni preši in ne s segrevanjem. 100% hladno stiskano bučno in sončnično olje se da kupiti na ljubljanski tržnici (na Pogačarjevem trgu) ali na spletni strani www.sanus.si. Preverjeno vrhunska kvaliteta. MissLady

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti