bom probala.
stara
"ženitovanjski" oglas
Sem naredila po navodilih. Upam, da je uspelo.
JE.
Hvala
Še jaz probam .... če dela
E.
Jaaaaaa dela. Pa sm še bolj morska
E.
| pikica82 je napisal/a: |
| Ponavljam: Oh dear, oh my!!!!! |
Jaz samo testiram nov podpis.
piščanec[kokoska]
Aja, uporabljam lahko samo prvi stolpec!
piščanec 
že prvič je bilo uredu
Peugeot 
peugeot, saj ima že v imenu "varaš", torej je hopa cupa...a ni bilo že v začetku znano, da išče avanturo?
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 09. jan 2008 14:33:55
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
