Uši

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

7. jan 2015 19:01

@zzak1977, malo površno si prebral. Takrat, ko je pri nas razsajala ena velika, dolgo trajajoča "epidemija" uši, se ti verjetno še rodil nisi. Takrat sem bila samo ena zelo mlada, odgovorna mati, v naši veliki vaški šoli, smo pa imeli zelo pametnega ravnatelja , naprej pa več ne bi...Stisni pesti, da se na čistih glavicah tvojih otrok ne bodo znašle 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

7. jan 2015 19:27

Ali obstaja sploh tema, v kateri ti nisi najboljša?

Argument; takrat se ti še rodil nisi, je za pokakat, milo rečeno.

Moj otrok je že imel uši, ne vidim pa problema, da bi o tem na široko razpravljal po kulinaričnih forumih. Bolj vredno debate je to, da so mi otroka zavrnili zaradi tega v vrtcu.

Commis débarrasseur

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

7. jan 2015 19:54

Dosti si star, presodi....

Nisem se pa navajena podrediti ljudem, ki bi me najraje sežgali na grmadi...

Hecen si, spuščaš se v debate, ki te kao ne zanimajo...

Sem ti hvaležna, pri meni velikokrat poskrbiš za smeh 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

8. jan 2015 8:50

zzak1977 je napisal/a:

Moj otrok je že imel uši, ne vidim pa problema, da bi o tem na široko razpravljal po kulinaričnih forumih. Bolj vredno debate je to, da so mi otroka zavrnili zaradi tega v vrtcu.


Commis débarrasseur

 

Tak ukrep je na mestu in posledica izkušenj. Glavni problem uši, ki kar nočejo izginiti z otroških glav, je v tem, da si jih otroci podajajo eden drugemu. In če imaš v razredu ali skupini enega, ki je stalno ušiv, se lahko starši ostalih postavijo na glavo, pa ne bo pomagalo nič, mulci bodo še naprej ušivi.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti