Kupujem televizor - prosim za nasvete

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. feb 2007 17:33

 

Ko bo star TV crknil, boste nemudoma kupili in bo gruntanja konec.

Sicer pa - a ne velja ena delitev dela in sicer to, da ženska odloči, koliko bo budžeta je na voljo, moški pa potem do mile in sile ogledujejo in razmišljajo o teh igračkah....Pusti svojemu frajerju, da tehta in si ogleduje tevejke - moški to strašno radi počnejo - ti samo kontroliraj budžet in je stvar rešena.

Ker, karkoli boste na koncu kupili - zaradi tega TV program ne bo nič boljši in nič slabši.

Vendelina jr.

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

15. feb 2007 19:16

Ja, to pa res, TV program bo isti. Vendar moj mož bi kupil televizor tudi pri mesarju, če bi šlo, samo da ne bi moral "letati" po trgovinah.   lili A.

Joe  

član od: 26.11.2003

sporočila: 6

15. feb 2007 19:39

Preveri raje tukaj   http://www.mediamarket.si/  .Cene so zelo ugodne.Verjetno najceneje pri nas. Jože

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

15. feb 2007 21:59

Nama je trgovec v Merkurju rekel, da so plazme že out...jih bodo vsak čas nehali delat... modrijan

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

16. feb 2007 7:13

Ja, Joe, to je to podjetje, kjer je vse precej ceneje. Naročiš, za kar se odločiš in čez par dni dobiš za kakšne 500 E ceneje  kot drugod. Kako je sedaj ne vem, ker so cene drugod tudi precej padle.

Modrijan, to o plazmi sem tudi sama že slišala, še preden sva jo kupila, pa me prav nič ne moti. Nama je bila slika pri temu najbolj všeč. Z LCD- jem ima mož slabe izkušnje, ga je  kupil za računalnik malo pred TV , odzivni čas 4 ms, pa ni tisto, kar je od njega  pričakoval. Sicer od trgovcev slišiš marsikaj, samo, da bi robo, ki ne gre v prodajo porinili naprej. TV, če bo sreča, kupujeva za caa 10 let, potem bo pa bog ve katera tehnologija.

 

LP

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

16. feb 2007 8:05

ne bom rekla ali lcd ali plazma, rekla bom samo da ti odsvetujem gorenje, ker kolega ki dela v big bangu, ve kako je na stvari in nam je resnično odsvetoval gorenje, ker baje sestavljajo smao še male stari pri nas, tavelike pa nekje v cenejši tujini in tako ni vse ok, ni delov itd. tako da ti ne priporočam gorenja.

pričakujem da se bo kdo vsedel na mojo objavo ampak tu smo zato da svetujemo in jaz sem ji povedala, kar vem in mislim.

nektarina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. feb 2007 8:27

 

Nektarina - vsi LCD in plazme so v veliki večini sestavljeni v cenejši Aziji......Če bi jih v celoti izdelovali v "belem zahodnem svetu" bi bili mnogo mnogo dražji. To pa zato, ker bi morali zahodni proizvajalci upoštevati standarde zaščite okolja in ceno delovne sile in ko bi se to prevalilo na končni produkt bi bilo pač vse mnogo dražje.

 

Vendelina jr.

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

16. feb 2007 9:10

Jass-odsvetovala si mi gorenje tv...doma imamo gorenje tv star je 18 let,takrat je stal skoraj tri moževe plače...časi so se spremenili in tudi tv ni tako drag danes....imamo še dva gorenjeva pralna stroja ...17 in 20 let,tudi delata brezhibno,sem hotela samo to povedat,da stari gorenjevi aparati res dobro delujejo,kako je pa danes pa ne vem...po moje bo treba ta naš tv ob tla vržt da bomo novega kupili. kuharca37

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

16. feb 2007 9:12

saj nisem hotel nič slabega nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti