Vložki always - preberite

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. feb 2007 11:10

Meni na prvo žogo tole izgleda kot kakšna slaba provokacija konkurence - omenjeni proudkt ima največji tržni delež, pa se ga poskuša malo sesuvati.... Je pa zanimivo, da tako kroži okoli - ker tiste, ki ga dobijo in pošljejo naprej - niso zadosti educirane o bazičnih zdravstvenih zadevah. Ker sem sama izrazila precej rezerv do tega, da bi bil tale cenjeni portla obči forum o ženskem reproduktivnem zdravju, predlagam obiskovalcem in obiskovalkam, da v bližnjih prihodnosti presurfajo splet po naslednjih klučnih besedah "human papilloma virus" "sindrom toksičnega šoka" "spolno prenosljive bolezni" ("sexually transmited deseas") "STD" Vendelina jr.

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

7. feb 2007 11:10

pa mamo še eno teorijo zarote ... svašta LP Drejček

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

7. feb 2007 11:13

Marjetka jaz osebno nisem mislila tebe skritizirat, sem že tudi mislila to temo odpret pa ne zato, ker bi me skrbelo ampak ker imam počasi dovolj vseh teh bedarij ki jih dobivam na mail. Pa razne tiste, ko se denar zbira. Pa je bilo že toliko povedanega o tem po medijih pa še kr dobivam od raznih kolegic. Nekaterim se pač ne da dopovedat. vanya

hotlejdi  

član od: 6.12.2006

sporočila: 32

7. feb 2007 11:14

Ne morem verjet, da nekateri pišejo take traparije. Saj se bo nazadnje res še kakšna prestrašila, ko bo to prebrala. Klor res ni najbolj nedolžen, vendar pa kaj pa kopanje v bazenih, kjer je skoraj vedno klor? Nekdo bi rad naredil paniko ali kaj? Zdravniki bi verjetno na take nevarnosti že opozorili, pa tudi inšpekcije. hotlejdi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. feb 2007 11:15

Mislimo da neumnostim ni konca.

 

Kaj pa praviš na eno drugo pismo, ki kroži po netu? V njemu piše, da če do 1.3.2007 ne kupiš Plus

paketa neke Kulinarika.net, se ti bo zgodila huda nesreča. Jaz sem ga že naročil, kaj pa ti? 

 

)))))))))))) 



Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Mac  

član od: 2.8.2006

sporočila: 199

7. feb 2007 11:26

Res ne uporabljam vložkov Always, vendar samo z enim in edinim razlogom: njihova krovna firma še vedno kozmetične proizvode testira na živalih!!! Ne pa zaradi smešnega e-sporočila. Mac

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

7. feb 2007 11:29

ZOHA, veliko sreče. Tudi pri meni je bil izvid PAP III, po biopsiji so mi naredili konizacijo in od takrat (da potrkam) nimam nobenih težav in izvid PAP je I. Hodim na redne kontrole in 6 mesecev po konizaciji sem zanosila in rodila zdravega otroka. Mislim, da je to z Always vložki še ena reklamna poteza konkurenčne hiše. Lep dan še naprej. Zvončica

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

7. feb 2007 11:32

Bravo Jernej. Glede ostalih verižnih pisem, ki krožijo po netu, pa jih jaz enostavno brišem - sem si nakopala že ogromno let nesreče, slabega sexa, bankrot, .... stara

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. feb 2007 11:34

Jernej, si dober Hotela sem le dodati, da jih tudi sama uporabljam že najmanj 20 let, "eppure"sem tle. To, ni nobena kritika, le vsemu ni za verjeti. lp Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 07. feb 2007 11:36:16

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. feb 2007 11:36

Jernej ta je pa dobra. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti