član od 20069217 sporočil
Ladies
Smisel obdarovanja je, da razmišljamo o osebi, ki jo obdarujemo - da premislimo, kaj nam ta oseba pomeni. Obdarovanje je neke vrste intimno srečanje s sabo. In škoda je, da priložnosti obdarovanja večina ljudi ne izkoristi za to, da bi bolj spoznala sebe - namesto tega pa furja pred prazniki po trgovinah in kupuje kozlarije - ali pa na forumu sprašuje, kaj naj kupi nekomu, ki ga nobeden od nas ne pozna....
A propos solne lučke: Saj so res okusi različni, ampak ene stvari se ne spremenijo in vrtni palčki, plastične rože, solne lučke....to bo vedno kič. Pa medna ja ne mislite/verjamete, da je nekaj, kar je vizulano ostudno, da predmet, ki ga na tržnici prodajajo na zanikrnem štantu ali pa v hipermarketih na akcijskih mizah za 15 EUR - da to res zdravi - ker je kobajagi (ko jo je budistični menih na obisku v LJ videl, ni imel pojma, kaj naj bi to bilo) budistično??????
Vendelina jr.