Naša ema

hotlejdi  

član od: 6.12.2006

sporočila: 32

5. feb 2007 13:20

Meni pa je letošnja zmagovalka na EMI kar všeč. Prav se mi zdi, da je letošnje glasovanje drugačno, kot v preteklosti. Zadnji dve leti so celo zmagovali tisti, ki so zmagovali v bitki talentov pri Mariu. Mogoče bi se letos ponovil isti scenarij, če bi bilo glasovanje po starem. Vedno sem bila mnenja, da je bilo kar dosti kuhinje pri glasovanju. Nisem slišala vseh pesmi, vendar je bilo nekaj bolj slabih. Mislim, da ima zmagovalka lep glas, čeprav potem berem komentarje, da njen glas ni dodelen. Sama nisem noben strokovnjak na tem področju, vendar so na Evroviziji zmagovali tudi taki, ki so imeli povprečen glas. Navijala bom za našo predstavnico. hotlejdi hotlejdi

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

5. feb 2007 13:50

Nima dodelan glas? - pa lepo vas prosim, letos je bila izbira katastrofalna in edini, ki sta bili kolikor toliko, sta bili ravno favoritki. Pa saj so eni samo govorili, pa še to slabo, pa tisto jokcanje, ko jim je zmanjkalo glasu že pri "De-ju". Sedaj pa si upa nekdo rečit, da zmagovalka nima dodelanega glasu. Ja, to bo.:( vanjatajnsek

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

5. feb 2007 13:52

anamarija ti pa že glasove zbiraš a???a ne bi vseh pustile v presenečenju? drugače pa je zmagovalna pesem ena zelo redkih, ki mi je bila všeč, no jaz sem navijala za evo, ampak je dekle še malce mlado in ima še možnosti. O Sebastianu in njemu podobnim pa ne bi izgubljala besed...

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. feb 2007 14:04

Vsake oči imajo svojega malarja. Celo jaz sem poklicala in dala svoj glas, tega šenikoli nisem naredila. Za kasnejšo zmagovalko, pritegnila pa me je že njena predstavitev - čeprav ne izgledam kot operna pevka, to sem - nekaj v tem stilu. In včeraj sem še likala ter imela prižganega Maria v ozadju. Predin in Kalinova sta bila zame fenomenalna kombinacija. Kakor za koga, meni je zmagovalna pesem všeč. In mi je vseeno, kako se bo obnesla na Evroviziji, mi je že "sedla". Loni Makaroni

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

5. feb 2007 14:37

Meni je bila zmagovalka všeč, to je vse kar lahko rečem. ADRIJANAM

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

5. feb 2007 14:43

Meni je zmagovalna pesem všeč. Sicer pravijo, sto ljudi, sto čudi. Ostale pesmi mi niso bile preveč všeč, a kaj hočemo, vsak ima svoj okus. Mene moti nekaj drugega. Zakaj Evi Černe ni bilo potrebno skozi sito, strokovne komisije, kot vsem ostalim? Lep glas ali pa stas gor ali dol, za vse bi morali biti enaki pogoji. Naša predstavnica se ne bo dobro uvrstila, dokler ne bodo plačali participacije, ki jo plačujejo drugi predstavniki. Da pa bi si prepevala zmagovalno pesem, pa ne vem kako bi to zvenelo, verjetno bi vsi ušli od doma, pa ne samo moji, kar cel blok bi pobegnil. LP! fakin712

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

5. feb 2007 15:01

ojjjooojjj ema!uuuuuuuf! ena mš

rdeča kapica  

član od: 26.12.2006

sporočila: 90

5. feb 2007 15:07

Bolj ko poslušam to pesem bolj mi je všeč. Vsak ima svoj okus. rdeča kapica

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

5. feb 2007 15:10

Aja - meni se je pa zdelo, da smo po več letih končno imeli nekaj več izbire. Niso mi bile vse pesmi za zbruhat, prejšnja leta se mi je zdela izbira veliko slabša. Ampak ta komad, ki gre naprej, ni slab. Bomo videli. :) Muffsy

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

5. feb 2007 15:21

Ja zmagovalna je dobra.Zlo dober glas,čeprav je jaz ne boom mogla peti.Še dobro da se je prijavila,ker drugače bi bil pa hudič in sramota.žal ena mš

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti