Ariella, pa začni s kuharskimi mojstrovinami v angleščini. www.bbc.co.uk/food
Trač pa imaš recimo na www.people.com
freshAriella, pa začni s kuharskimi mojstrovinami v angleščini. www.bbc.co.uk/food
Trač pa imaš recimo na www.people.com
freshEj ariela,
če na google nič ne najdeš si pa res zahtevna. Kaj pa če bi vseen vtipkala v google tisto kar te zanima: recimo: politika, znanost, letalstvo, boks, fuzbal, energija, varovanje okolja, vesolje ali morda moda, igralke(ci), trač, zgodbe, filmi, lepota ( seveda v angleščini ) in preglej zadetke, pa če nič ne najdeš, pol pa res nevem kaj naj narediš.
poglej, kaj se mi je danes zgodilo: iskal sem ene podatke o letalu MiG 29, in to vtipkam v google, pridem do vikipedije z veliko člankov o zgodovini tovarne, pridem do uradnih strani tovarne, vsepovsod so povezave do drugih mest, zapravil sem tri ure. Lahka si mislim kolk časa bi izgubil če bi me kaj zanimalo iz Holiwooda.
bodi lepo pozdravljena
ežojKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Čokoladni diamanti za valentinovo (čokolatini, truffli)

Rižek s piščancem in zelenjavo