Lep pozdrav
Odpravljamo se na dopust na Gorenjsko- Bled (mislili smučat, upamo da bomo). Ker je na forumu (upam) tudi nekaj ljudi s tega konca, bi rada vprašala po dobrih in seveda cenovno zmernih gostilnah.
Hvala za odgovore !
Mika1012
Lep pozdrav
Odpravljamo se na dopust na Gorenjsko- Bled (mislili smučat, upamo da bomo). Ker je na forumu (upam) tudi nekaj ljudi s tega konca, bi rada vprašala po dobrih in seveda cenovno zmernih gostilnah.
Hvala za odgovore !
Mika1012
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.