Gostilne na gorenjskem
So se ti pa res zamerili, da si se samo zato včlanil, da to deliš z nami :)
RadaJem
Strela,
osnovni bonton v roke, prosim, še preden se napiše prvi prispevek.
Prosim tudi za več jasnosti, verjetno v stavku o šefu strežbe nekaj manjka... se čudiš njemu ali so besede, napisane z velikimi črkami, njegov odziv na prošnjo za zobotrebec?
Velike črke in klicaji - mimogrede - v jeziku forumov simbolizirajo vpitje.
Sicer pa dobrodošla na KulSlo.
tulka
Kaj pa če je to prikrito oglaševanje?
Mateja
Sicer pa je ocenjevanju lokalov namenjeno tole:
http://www.kulinarika.net/formularji/pisitenammnenje.asp
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
