jasna1,
poglej na ZS
vida70

Marmorni kolač
| rimljanka je napisal/a: |
| No, to, da je to peta seminarska, pa res ni noben razlog, da bi bila zgoljufana, mi je zelo žal. Če se cele strani od nekod prepiše, potem samo navede vir, je to še vedno kraja. Tuje misli je pač treba citirati, ne samo navesti v virih. Pravila so pač pravila, kajne??? [nagelj] rimljanka |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Marmorni kolač

Kitajski kruh