Že cel dopoldan razmišljam pa se ne spomnim nič posebnega-v glavnem, kako se boste zabavali z otroki na staro leto, da bojo lažje dočakali novo leto? Saj bomo imeli karte, človek ne jezi se, igrače,... ampak morda ima še kdo kakšno idejo?
ariella
Že cel dopoldan razmišljam pa se ne spomnim nič posebnega-v glavnem, kako se boste zabavali z otroki na staro leto, da bojo lažje dočakali novo leto? Saj bomo imeli karte, človek ne jezi se, igrače,... ampak morda ima še kdo kakšno idejo?
ariella
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Bučni mufini s kremastim nadevom

Široki rezanci s kuhanim pršutom, mlado špinačo in porovo kremo