A jih še jemljejo, ker če sem prav razumela, imaš zdaj kartico ugodnosti, na katero se ti nabirajo točke: http://www.dm-drogeriemarkt.si/active_beaut
Loni Makaroni
Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 17.dec 2009 07:44
Nalepke dm
Sem mislila da je do konca leta ta akcija
Teka
Mislim, da so se nalepke lahko vnovčile do septembra. Od oktobra se je začela uporabljati kartica ugodnosti.
katjushka
Žal nalepke niso več v uporabi. Že pred slabim mesecem nazaj sem veselo nabavila zadeve, na blagajni pa dobila informacijo, da jih ne jemljejo več. Sedaj imajo kartico.
mizarka(http://mizarka.moj-album.com/Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
