Če jih imaš 15, pa dobiš komplet bonov. So kaj uporabni? me zanima, če naj izkoristim popust ali bone.
Atina
Nalepke dm
Jaz bonov nisem nikoli koristila, vedno koristim popust, ke kupujem večinoma plenice in kozmetiko za otreoke, tega pa na bonih ni.
jade
Jade, za popust jih potrebuješ 15, kupončke pa dobiš za 10 nalepk. Koristiš pa lahko kupončke in popust, ne samo eno ali drugo.
Ali je še kdo, ki jih ima odveč?
LP
katjushka
Našla sem 3 nalepke DM. Pošljite mi naslov na ZS
biba
jade a si dobila točke?
p
Imam dve,jih ponujam že nekaj časa,pa jih izgleda nobena ni rabila
andreja č.
Dobila danes majamarko, najlepša hvala. Tudi tebi bom poslala sparove. Najlepša hvala.
Jih imam pa sedaj dovolj, pa vseeno hvala vsem.
jade
No samo da bodo koristno vnovčene:)
p
imam 4 dm-ove nalepke, ki jih menjam za merkatorjeve. info na zs
petruša
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
