Novi pogoji pisanja sporočil na kulslo forum!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

5. feb 2002 16:27

Polona, kakor kdo želi! Lahko vas tudi vikam, nekomu pa je bolj pri srcu, da ga tikam... Saj sem prilagodljiv... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

5. feb 2002 16:50

Jernej, zdi se mi, da si spregledal namen Poloninega predloga: če prav razumem gre za vse "tablice", ki so na forumu in so sedaj v vikalni obliki. Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

5. feb 2002 22:17

Ja, res je, zdaj sem šele dobro prebral, ja! Spodaj piše odpošljite, vključite itd... Uh, ja, to je pa kar dosti vsega za spremeniti. Ampak grafična podoba podpira tikanje, a ne Bojan? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

6. feb 2002 16:06

Ja, "tablice" so bile mišljene. LPP PS.: Vnaprej hvala za spremembo tablic. Kateri smeško je primeren za "zadovoljstvo"?

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

6. feb 2002 16:34

neznan uporabnik

7. feb 2002 9:45

Lepo se je vrniti na kulinariko po krajših počitnicah. Vidim da se ni dosti spremenilo. Pametni nasveti, vec kot odlični recepti in glavno NI VEC ........ murtkotov in florjanov. Smesno je pa to da se tudi ostali sumljivi niso vec oglasili kot naprimer tina g. itd... Zopet stara dobra kuhinjska knjiga na www strani. BjB, Topy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti