Novi pogoji pisanja sporočil na kulslo forum!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. jan 2002 11:29

No, saj to je pa kar OK, če upoštevamo, da ima portal.asp preko 70Kb, kar pri hitrosti 6kb/sek (verjetno uporabljate en kanal) znese 10 sekund! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

22. jan 2002 14:17

Zdravo, Jernej! Mogoče za tolažbo: Kulinarično Slovenijo dosežem z mojim 4 leta starim prenosnim računalnikom, ki stoji v Nemčiji in surfa brez ISDN-a, zadovoljivo hitro. Včasih je potrebno malo dalj časa čakati (redkokdaj 10 s), vendar je vse v mejah normale. Pozdrav, Helena

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

22. jan 2002 14:35

Super! KulSlo smo naredili tako, da lahko brez uporabe posebnega brskalnika in posebnih modulov kot je Flash, Java uporabljate vse storitve. Poznam ljudi, ki uporabljajo 486 na 14" zaslonu in deluje spodobno hitro in celo pri tiskanju strani IE ne odreže strani Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

23. jan 2002 11:26

Spoštovani g. dr. Vid Pečjak O svoji izjavi, da vam bom pisal inkognito sem pošteno razmislil in tega nisem storil. Ne vem zakaj ste to storili vi in mi napisali spodaj objavljeno pismo kljub temu, da trdite, da je vaše delovanje javno. Z izjavo, ki si jo lahko preberemo v besedilu spodaj, bi se lahko zelo zamerili članici KulSlo Aneri Longin iz Hrvaške. Ali to pomeni, da KulSlo po tihem spodbuja ksenofobijo? Priznati vam moram, g. dr. Vid Pečjak, da je pohvale vredno, da ste si kljub svojim poznim letom tako domači s sodobno tehnologijo, skratka greste v korak s kibernetiko in digitalno tehnologijo nasploh. Za kakšno ceno bomo torej naredili red, če ne za vsako? Navedite mi pogoje ali ceno za katero lahko postanem urednik KulSlo ali pa vsaj svetovalec. Z najlepšimi pozdravi. Vidu Pečjaku članu uredništva Kulinarične Slovenije Florjan Nahtigal _______________________________________________________________________  Pismo g. dr. Vida Pečjaka ----------------------------------------- Spoštovani g. Florian Cenimo vaše prispevke, vendar vi niste potrjeni svetovalec Kulinarične Slovenije. Nekako ste se vštulili med nas. Ker je naše delovanje javno, ne sprejemamo inkognitih predlogov. Vaše vključevanje v program Kulinarične Slovenije je dobrodošlo prav toliko, kolikor je dobrodošlo sodelovanje vsakega državljana Slovenije. Nimate nobenega izjemnega pološaja z izjemnimi pooblastili. Vaš stavek "Red bomo naredili za vsako ceno," se nam ne zdi najbolj primeren. Z najlepšimi pozdravi. Vid Pečjak član uredništva Kulinarične Slovenije florjan nahtigal

Neža  

član od: 19.12.2001

sporočila: 51

23. jan 2002 11:31

Nekateri se pa res trudijo unicit dobro druzbo tule!!!! Grdo in popolnoma nesmiselno pocetje! Pika Neža Pajnič

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. jan 2002 12:05

Florijan: Delamo prostovoljno, to pa nima cene. K temu, da bi te vzeli za sodelavca pa nas ne moreš prisiliti, tudi mene iz urednikovega "stolčka" ne moreš potisniti... Ne gre pa pika To je moja majhna nagrada za to, da že 4 leta kljub neprofitnosti vztrajam s to stranjo. Sem urednik. In lahko izbiram sodelavce... S svojimi prispevki si se zelo "izkazal", zato ti žal sporočam, da v temu trenutku sodelavca tvojega profila ne "zaposljujemo". Če se bo pojavilo odprto mesto, te bomo pa seveda obvestili. S tem zaključujem temo o Florijanu... in ne mislim izgubljati časa, da se v prihodnje ponavljam. Če te še kaj zanima, prosim piši privatno pismo, ker nima smisla, da obiskovalce foruma, ki se želijo pogovarjati o kulinariki, silimo v prebiranje sporočil ki (spet) nimajo veze s temami. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

23. jan 2002 14:55

Lep pozdrav! Kot ste opazili nas Murko z svojimi provokativnimi temami nič več ne vznemirja. Kljub temu opažam nov problem, ki se pojavlja na forumu. V mislih imam florjana. Ne vem zakaj imam občutek nategovanja in praznega mlatenja slame, ki jih z svojimi članki prav tako kot Murko silijo forumu. Ali ste vi kot urednik resno tako omejeni da ne vidite da se človek norčuje iz foruma in iz bralcev, še posebaj pa iz urednika. Morda sem pa le jaz tako grozno sumnjičav, vendar Jernej, lepo vas prosim poglejte malo stil pisanja pri murku in florjanu oba besedičita na veliko in uporabljata mnogo pridevnikov. Da se usiljuje v vodstvo tega foruma je idiotsko, vi mu pa še veselo odgovarjate na pisma, nakar se šali na vaš račun, janvo na forumu. Osebno mislim da sta to ena ista oseba in da je vsako odgovarjanje na nesmiselna pisma izguba časa. Murko gre prihaja florjan. Naklučje? Dvomim! Ne pustite se delati tepca, ker to pač niste in omejite omejene. Topy

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

23. jan 2002 15:12

Topy, ne vem če si opazil(a), nekako istočasno, kot je Franc Murko nehal pisati na forum, je, mislim da en prispevek, poslal Matevž Murko. Franc je imel sicer doma enega Matevža, ki se je norčeval iz nas in Franca... zdaj samo čakam, da se pojavi kakšen Janez Novak na kulinariki. Vsem dobromislečim resnim kulinarikom, tudi omenjenim, če gre seveda za igro naključij, se orpavičujem za ugibanja Irena

neznan uporabnik

23. jan 2002 19:16

Zdravo ! Murka res ni nihče potreboval. Vidite, stalni bralci vedo, da so uredniki Kulinarike in seveda v veliki meri tudi jaz odločilno prispevali k temu, da se je Murku uprlo pisarjenje v naše teme. To lahko potrdi tudi urednik. Vedite, da mi ni do nepotrebnega komentiranja stvari, ki komentarja niso potrebne. Hvala ! Florjan Nahtigal dr. futurus p.s. : Tole sem zadnjič skuhal, le da bi moral bržole zapeči bolj počasi, ker so bile znotraj še krvave. Ne vem kaj storiti. Po moje se ne smem mešati v kuhanje. Je bolj ženska domena, a ne? ŽREBIČKOVA BRŽOLA Sestavine : - 4 bržole - olje - sol, poper - gorčično seme, timijan, šetraj, česen, kumina - drobnjak - margarino Postopek priprave : Bržole posolimo in popopramo ter jih na olju na hitro opečemo. Pečene bržole položimo na servisni krožnik in jih posujemo z mešanico suhih začimb. Na vsak košček bržole položimo rezino margarine, ki smo jo povaljali v svežem, narezanem drobnjaku (pozimi problem). florjan nahtigal

neznan uporabnik

5. feb 2002 16:14

Pa še o tikanju: Moti me, a sem sklenila, da bom tiho (vedno nekaj tečnarim in kritiziram ), saj se bo prej ali slej še kdo drug ob to spotaknil. No, pa sem se motila in se odločila, da sama napišem: Sprejeta je ideja, da se tikamo. Včasih gre tikanje težko od jezika - v praksi od prstov. Temu vzrok je tudi okolje, v katerem pišemo, zato predlagam, da se ukine: odpošljiTE, vključiTE, odgovoriTE, izberiTE, ... LPP

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti