Sinov 1. rojstni dan

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. nov 2006 11:09

Čestitke za 4. mesec. Vendelina jr.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. nov 2006 11:26

Točno tako tatjanči te čisto razumem, tudi meni se v 34 tednu res ne ljubi pripravljati ne vem kakšne "žurke". Sem pa letos tudi jaz naročila torto v slaščičarni za hčerkico (sicer sem jo hotela deati sama ampak sem bila ravno tisti teden v bolnici, pa ni uspelo). Zdaj imam pa itak predpisano "prisilno" mirovanje. Glede alkohola pa... jaz ga tako ali tako nikoli ne postrežem, če hoče kdo kakšen deci domačega vinčka mora iti eno nadstropje nižje k moji tašči , drugače pa se pri nas ne najde kaj alkoholnega (mogoče poleti edino kakšen radler), razen podarjene buteljke, ki pa jo itak naprej podariva, ker ne pijemo alkohola. jade

tatjanči  

član od: 20.11.2006

sporočila: 7

21. nov 2006 11:33

Vendelina jr., hvala ! še 4,5 mes. pa se sinčku pridruži še sestrica. hvala bogu, da bo toplo, ker bo sigurno folk rinu k nam že prvi teden, pa jih bova lahko posedla zunaj, mala pa bo imela mir notri. že pri sinu sem se skrega s pol žlahte, ker nisem pustila, da ga pridejo gledat koj ko sva prišla iz porodnišnice. šele po dveh mesecih sem dovolila obiske, saj je bila zima. ampak, to je že druga tema tatjanči

tatjanči  

član od: 20.11.2006

sporočila: 7

21. nov 2006 11:36

jade, tudi midva ne kupujeva alkohola, vendar nama vsak prinese viski. le zakaj, se sprašujem mogoče zato, da se zazihrajo, da ga bojo lahko pili ... tatjanči

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. nov 2006 11:54

vidiš kako so brihtni. Ziher je ziher. Tudi k nama so prihrumeli obiski, ko sem rodila že zelo hotro, pri sinu že en dan po tistem, ko sem prišla iz porodnišnice in to kar 11 "komadov", da te kap zadane. Jaz pa sem še mastitis mela in 39,5 vročine, mali pa ves znerviran. In sem jih kar lepo poslala en štuk nižje k tašči, tamalega pa pokazala samo na daleč. Januarja pa upam, da bo velikoooooo snega, da ne bodo rinili v naše hribe. jade

tatjanči  

član od: 20.11.2006

sporočila: 7

21. nov 2006 12:02

haha, jade, upam, da te bodo letos pustili pri miru vsaj kak mesec. jaz sem se izgovarjala, da je bil mali toliko prej rojen in da ne želim, da bi kdo slučajno kakšen virus prinesel s sabo. ti pa povem, ta najbolj vztrajne niti sneg ne ustavi tatjanči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti