Prenovljena kulinarika

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. nov 2006 11:15

Ne, zdaj imam neko Mozillo. Ne moreš verjet, so nam zmenjali par stvari, zdaj smo na Windows 2000!!! Ja, na potrtalu tripa tisti desni del, kjer je + paket in vsa gibljiva grafika. Skratka, cela leva stran se mi trese in šejka... Hudo...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 11:17

Huh, tega pa pri sebi ne morem ponoviti. Morda lahko prebereš iz nastavitev (setting ali vizitka), kateri brskalnik imaš? Mozilla firefox? 1 ali 1.5 ali 2? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 11:24

Menenja pri receptih zdaj delajo! Vsaj upam da povsod in vsem Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. nov 2006 11:29

Mozilla firefox 1.0... ( sem najdla, kje to piše...)...

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. nov 2006 11:47

Tako mi je všeč, tako jasno vidim, tako je lepa, da ne upam nič kaj preveč odpreti, da ne bi kaj pokvarila.( Meni vse dela). Saj sem sicer že včeraj pohvalila ekipo Kulinarike za opravljeno izvrstno delo vendar ne na pravem mestu in v pravem času. Naj še povem, da mi je stran po novem še lepša od prejšnje. Pohvale pa so vedno dobrodošle, raje dvakrat kot nobenkrat. Bravo "naša" dva Jernej in Bojan, predvsem pa hvala, ker ne bo potrebno obiskati okulista. Obema pa še tole Anamarija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 11:52

lidka je napisal/a:
Mozilla firefox 1.0... ( sem najdla, kje to piše...)...
Lidka, sem si namestil identično verzijo kot jo imaš. Portal dela b.p. Kot kaže tudi drugim obiskovalcem. Verjetno ne bom mogel pomagati, je napaka v tvojem konkretnem brskalniku Imaš morda možnost probati še na kakšnem računalniku? Ker če ti trese in šejka res ni fajn... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 12:31

Ok, zdaj sem ugotovil kaj je s šumniki, zdaj povsod delajo. Mnenja lahko pošiljate spet... Edina napaka ki je ne morem ponoviti je to, da se Lidki šejka in trese Naš portal, da ne bo kakšne zamere Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. nov 2006 12:34

Ampak se res, Jernej... Bom preizkusila še drugje, pa ti sporočim. Pa tam, ko je ( desna stran) oglas z + paket, pol so stopinje zgoraj, spodaj pa imam ČRNO okno. Predvidevam, da tudi to ni v redu. Razen če nisi hotel imeti celega okna ČRNEGA z določenim namenom???

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 12:44

Ja saj vem da se, samo da ne bo zamere. Tole da se ti šejka in trese se lahko na več načinov razume Ja spodaj v oglasu je črno okno, to je namenoma... Ker začetek je črno, ker korakaš samo po delu KulSlo, si napol slep, ker slabo iščeš. Pol dobiš pluskota pa okno izgine in se voziš naokrog ;-) To je fora v oglasu Lidka Samo da se ti pa kaj trese, mi pa ni jasno Si težko predstavljam kako se to trese, črke plešejo, pasica se premika? Pol je težko brati portal tebi? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

17. nov 2006 12:51

Jernej, tudi pri meni "šejka", kadar sem direktno na portalu, potem v forumu nič več. Je pa neka povezava z reklamo za pluskota, ker na levi nekdo koraka, gre pa tudi v taktu z httpool, ki utripa zgoraj. Najprej se mi od publikacij navzdol pokaže belo polje, potem pa tako, kot je že lidka napisala. Uporabljam Mozillo Firefox 1.0.3. jankica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti