Prenovljena kulinarika

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

17. nov 2006 9:28

Čestitke za prenovljeno stran. Uporabljam MS IE in srednjo velikost črk. Ker se "okenca" oz. kvadratki večajo z velikostjo črk, desni kvadratki (lokali, publikacije, trženje, …) prekrivajo srednji del portala: v osnovnem pregledu Zadnjih 5, Forumi, … oziroma vsebino forumov in zato je branje nemogoče. Lahko pa se grem uganko, katere besede so skrite za kvadratki. Ker imam ugankarstva dovolj in ker si želim KULINARIKE, prosim za odpravo te pomanjkljivosti oziroma, da se bo srednji del premaknil bolj desno v odvisnosti od velikosti desnih kvadratkov, ki so posledica izbrane velikosti črk.

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

17. nov 2006 9:30

Uau, navdušena sem tudi sama! BRAVO!! Živi

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

17. nov 2006 9:30

Krasno!!! Se pridružujem vsem čestitkam in lepim željam!!! Upam, da mi Božiček letos prinese Pluskota,če ne, bom pa Božiček jaz sama! lp, ela

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

17. nov 2006 9:50

Čestitke seveda tudi iz moje strani. Imam pa eno vprašanje: Zakaj ne morem odposlat svojega mnenja na koncu recepta? Napišem ga lahko, če pa kliknem odpošlji me vrže na portal, brez upoštevanega mnenja. Kaj je pisanje mnenja po novem dostopno samo pluskotom? Klea

nenči  

član od: 25.10.2005

sporočila: 165

17. nov 2006 9:59

Tudi jaz se pridružujem,čestitke Jerneju in Bojanu! nenči

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

17. nov 2006 10:00

Mene pa motijo vse te utripajoče zvezdice in kuvertice in.... čisto preveč "konfuzno" Stran je enostavno prenabasana z grafiko, kar je vsaj za moje oči neprijetno. Saj je v redu sem in tja kaka slikica, ampak da mora vse nekaj utripat, se premikat, mislim, saj še ni novo leto! Očitno je oblikovalec odkril novo igračko... strelka Sporočilo je spremenil(a) strelka dne 17. nov 2006 10:08:43

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 10:01

rdkapica je napisal/a:
Čestitke za prenovljeno stran. Uporabljam MS IE in srednjo velikost črk. Ker se "okenca" oz. kvadratki večajo z velikostjo črk, desni kvadratki (lokali, publikacije, trženje, …) prekrivajo srednji del portala: v osnovnem pregledu Zadnjih 5, Forumi, … oziroma vsebino forumov in zato je branje nemogoče. Lahko pa se grem uganko, katere besede so skrite za kvadratki. Ker imam ugankarstva dovolj in ker si želim KULINARIKE, prosim za odpravo te pomanjkljivosti oziroma, da se bo srednji del premaknil bolj desno v odvisnosti od velikosti desnih kvadratkov, ki so posledica izbrane velikosti črk.
Spoštovana Tole sem pa prebral trikrat in res ne razumem težave. Tudi jaz imam Internet Explorer in mi vse dela normalno, zgleda tudi drugim. Kateri brskalnik pa sploh uporabljate? Mislim, katero verzijo? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

17. nov 2006 10:06

Pridružujem se čestitkam! Še posebej pozdravljam idejo, da smo za otvoritev vsi pluskoti - vsaj tako sem razumela. Imam predlog: Kaj, ko bi vsakdo, ki se na novo prijavi, nek omejen čas imel pluskota. Potem bi se mu - ob opozorilu - zaprl, če ga ne bi naročil. Mogoče bi jih bilo več, ker tistega, česa ne poznaš, pač ne pogrešaš. Dam pa prav puncam, ki pravijo, da bi se spodobilo, da tisti, ki to zmoremo, malce tudi finančno podpremo zadevo. Saj navsezadnje čez leto z vsemi nasveti, ki jih tu dobimo, tudi kaj prišparamo. Jaz se že prijavljam. Lp Cila

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

17. nov 2006 10:11

Lepo!!!! Ste videli, da se lučke v hiši prižgejo, ko se postavite nanjo ( pri portalu). Detajli dodelani, super. Lp

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 10:12

Cila je napisal/a:
Pridružujem se čestitkam! Še posebej pozdravljam idejo, da smo za otvoritev vsi pluskoti - vsaj tako sem razumela. Imam predlog: Kaj, ko bi vsakdo, ki se na novo prijavi, nek omejen čas imel pluskota. Potem bi se mu - ob opozorilu - zaprl, če ga ne bi naročil. Mogoče bi jih bilo več, ker tistega, česa ne poznaš, pač ne pogrešaš. Dam pa prav puncam, ki pravijo, da bi se spodobilo, da tisti, ki to zmoremo, malce tudi finančno podpremo zadevo. Saj navsezadnje čez leto z vsemi nasveti, ki jih tu dobimo, tudi kaj prišparamo. Jaz se že prijavljam. Lp Cila
Vsak ima lahko pluskota ki izbere test iz nastavitev. Res pa ne vsiljujem na ta način da ga vsak ima, potem pa mu ga odklopi. Bom razmislil tudi o tem, verjetno marsikdo res sploh ne ve, kaj nudi (v praksi). In nikoli ne prižge niti testa. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti