Prenovljena kulinarika

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 10:18

Nelly je napisal/a:
Se pridružujem čestitkam! Če so na delu perfekcionisti, ne najdeš kritičnih pripomb! Imam pa še dva predloga, seveda, če je to tehnično izvedljivo: 1. Ko odpiraš in prebiraš recepte, mnenja in sporočila bi bilo pregledneje, če bi se že odprti naslovi posvetlili ali drugače obarvali (če se ne motim, je to prej delovalo). 2. Bi se dalo tudi sladice v beležki urediti po zvrsteh(torte, piškoti, potice.....)? Lep pozdravček! Nelly Sporočilo je spremenil(a) Nelly dne 17. nov 2006 04:21:35
1. To da so pregledani linki druge barve sem ukinil, ker so bili potem druge barve tudi linki tam kjer ni dobro da so. Se bom skušal v prihodnje v to poglobiti, ker v resnici vi potrebujete da že odprti naslovi posvetlijo le pri receptih? Ker drugje pravzaprav nima smisla, edino recept je takm da je pomembno, ali je bil že odprt ali ne. 2. Ta želja bi pomenila da bi se dalo filtrirati tudi po podkategoriji, saj je vse našteto podkategorija sladic. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

17. nov 2006 10:26

Tudi meni je všeč, Hvala. hvala inveliko uspeha še za naprej. buča

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

17. nov 2006 10:31

strelka je napisal/a:
Mene pa motijo vse te utripajoče zvezdice in kuvertice in.... čisto preveč "konfuzno" Stran je enostavno prenabasana z grafiko, kar je vsaj za moje oči neprijetno. Saj je v redu sem in tja kaka slikica, ampak da mora vse nekaj utripat, se premikat, mislim, saj še ni novo leto! Očitno je oblikovalec odkril novo igračko... strelka Sporočilo je spremenil(a) strelka dne 17. nov 2006 10:08:43
Strelka, za vse oglasne pasice nisem jaz kriv...če bi imela + bi si jih lahko izključila. Tudi zvezdice se da skozi nastavitve delno ukrotiti, jaz tudi recimo nimam tistih z brisalcem vklopljenih, ker sproti pregledujem novosti. Sicer pa hvala, rad se igram z animacijami Bojan

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

17. nov 2006 10:35

tudi meni je zelo všeč nova podoba kulinarike..tudi slikce so zelo fan, saj se pokažejo takoj ko odpreš recept.super je ksenija

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

17. nov 2006 10:41

Še enkrat se oglašam,Tudi jaz ne morem odposlati svojega mnenja.Me vrže nazaj na portal. Hvala za odgovor! buča

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 10:43

Tole z mnenji sem včeraj popravljal zato sem imel zamudo pri otvoritvi, pa zgleda da sem tako porpavil, da nekaterim receptom lahko oddaš mnenje, drugim pa ne. Bom pogledal. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. nov 2006 11:02

No, meni kar naprej desna stan nove strani, se pravi, tam, kjer so Recepti, Forum... utripa desna stran, tista, kje rje oglas za + paket...

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

17. nov 2006 11:09

mene pa malo moti ker recepti niso več urejeni po vrstnem redu...mi je bilo prej boljše...če sem potrebovala kaj na primer kokosovega sem samo poiskala črko K... lucijana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 11:10

Lidka: Kje ti utripa? Na portalu? Ali imaš še Netscape 4? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2006 11:11

lucijana je napisal/a:
mene pa malo moti ker recepti niso več urejeni po vrstnem redu...mi je bilo prej boljše...če sem potrebovala kaj na primer kokosovega sem samo poiskala črko K... lucijana
To je zato ker ne berete navodil, ki sem jih poslal v prvi temi Če želiš recepte pod črko K odpreš iskanje po receptih in izbereš iz roletke črko K Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti