....................

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

6. nov 2006 8:09

Habibi, mislim, da Cherry ni mislila nič slabega, sem se tudi sama nasmejala! jasna

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

7. nov 2006 10:48

Habibi, to te pa lahko razumemo. Po letu in pol iskanja parcele sem bila čisto obupana. Vsakič, ko sem odprla Gorenjski glas, sem postala neznansko žalostna. Cene na severnem robu Kranja so rasle v nebo. Prepričana, da nama nič ne bo uspelo kupit. Potem sva s parcelami obupala in kupila staro hišo, ki jo sedaj obnavljava. Z nakupom sva zelo zadovoljna. Še posebej moj dragi, odkar ga ne zajedam več, da ne bom več dolgo živela v hiši, v kateri trenutno živiva. Selila se bova čez eno leto, ker sva se temeljito lotila. Veš kaj je najbolj grozno?! Najprej daš zelo veliko denarja za nakup, potem ga pa še več rabiš za obnovo ali dokončanje. Želim ti veliko sreče. Mislim, da jo v tem primeru rabiš. Pa še to. Poskušaj dobiti info od domačinov. Tisto, kar je v časopisih, je običajno precenjeno. Dobre stvari se prej prodajo. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti