Rezervni deli za multipraktik

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

tema odprta - 5. nov 2006 7:44 | ogledi: 5.088 | odgovori: 3

imam okoli 20 let star Multipraktik, saj veste, tisti prvi, ki jih je delala Iskra z oznako Braun. Zlomila se mi je vetrnica, plastični nastavek za kovinska strgala. Bi kdo vedel, kje bi se to dalo dobiti? kam poklicati? Kakšen link?

Strojček dela sicer še čisto OK! in ga je škoda zavreči, čeprav tudi novi sploh niso več dragi...

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

5. nov 2006 9:19

V Retečah je ob proizvodnji bila včasih tudi trgovina. Ne vem, kaj zdaj delajo, ko sem sama pred parimi leti iskala rezervni del za moj mp sem ga dobila, ker so imeli še vedno zalogo rez. delov.Poizkusi, mogoče imajo še, drugače pa ti bo del mogoče odstopila katera od deklet, katera ima stari mp kje na podstrehi ali kleti. CORONA D.D. PROIZVODNJA IN TRŽENJE ELEKTRIČNIH IN PLINSKIH APARATOV RETEČE 4 (04) 511 91 00 LP

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

7. nov 2006 11:22

Preko številke, ki jo je napisala Liajna, sem prišla do servisa Ježek, ki ga je napisala Jankica. Poklicala in izgleda, da bom dobila pravo stvar! Lepa hvala obema!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti