Naša zgodbica

Upam, da bo čim več ven prlezlo, da me ne bo več bolel...
http://www.dobrojutro.net/slike/novice/Nasveti-Mozolj.j uf,tale je bil pa hud Vesna Leben
... in zna se zgoditi ... Julija
da boste mogli še kaj obdelati, sem namreč zelo zanemarjen.....................
Glivice, ki so se mi naredile na nogah... Kozmeja
pa so tako trdovratne, da se jih sploh ne morem... fakin712
znebiti, pa da ne omenim pajčevine, ki juhica
mi jo je pajek spletel med... Kozmeja
nogami in se jo bojim pretrgati buča
"joj, človek božji, kako pa potem lulate?" zavzdihne on

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.