Naša zgodbica

... spenjanje začimb, preden jih vržeš v juho, da bi naredil...

tulka

... slastno župco za gozdnega Joža, ki je zelo vesel, če ga kdo obišče in mu prinese kaj za pod zob, saj revež ...

Lep dan in veliko se smejte
... ne more kupit volne za štrikane gate, ki bi mu v hladnih dneh zelo ... fakin712

... prišle prav, da bi vanje oblekel svojo srnico, ko jo je ...

Lep dan in veliko se smejte
... nedavno našel na drevesu, kjer je revica ... fakin712
...celi dan čakala ,da kdo pride mimo in ji..... Milži
...rekel: Draga, pa saj nisi z lune padla, da tak našemljena v kuro visiš na tej veji, da te ne bo slučajno kdo.... TanjaG.
... za Martinovo gos zamenjal, ker ... fakin712
....si precej glasna in se slišiš po celi vasi,da so še ..... Milži
... vaške čenče presenečene, ker ne morejo ... fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.