Naša zgodbica

Kam pa naj zdaj sploh grem? ... je moja hiša še vedno moja?...
Ker žena očitno ni več... ela
nič navdušena nad mojim telesčkom...sosed pa... Kyara
...ima nova očala in je srečen,ker je po dolgem času srečal prijatelje,ki jih že dolgo ni videl. Vesna Leben
Nič, grem kar v gostilno, pa bom tam kako mlado pogledal, pa kake karte vrgel s prijatelji... Julija
spil enega al pa dva in potem bo vse lepše .. vsaj mislim tako Marjeta Žniderčič
*zmeden* in odidem po cesti naproti gostilni...
...k mojemu svetu naproti, ki... juhica Sporočilo je spremenil(a) juhica101 dne 29. okt 2006 22:19:07
... ni nič več takšen, kot je včasih bil Blanchy
...olalaaaaa, kaj pa je tole????... jessy6

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.