Naša zgodbica

saj je to sploh ni motilo. Nadaljevala je z ... Sporočilo je spremenil(a) mandelj dne 25. okt 2006 14:16:18
nežnimi poljubi, okoli mojega popka,..... katti
...ko je naenkrat imela v ustih polno dlak... jessy6
... pa ji ponudim: mentol bonbon?
Navadno nisem tako kosmat a ne vem kaj mi je danes.
Joj pozabil sem se obriti tamalaursa
ah, kaj lažem...saj se nikoli ne brijem... jessy6
..vidim pa, da je ne moti, saj sem že brez gat s katerimi bi sigurno zmagal na fešti v pisarni.
Naekrat nekaj poči in se zbudim. Sprva sploh ne vem za kaj gre, ko se zavem: "Joj, kako moraste in obenem prijetne sanje, pa me tole ropotanje iz kuhinje spet pripelje v realni svet!" Previdno vstanem in ................ Veronika
o joj, pa vse le niso bile samo sanje saj .......................... peresce

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.