čez par mescev ji bodo pa dišale kisle kumarce...
Naša zgodbica
... sam če bo punči za stvar
Blanchy
ooooo...joj!!!!!Vse sive celice so šle tja dolllll....!
kobra 1
Kaj pa zdaj? A naj ga ....
Kyara
... dam na klado al kaj
Blanchy
Ne! Ga bom kar domov odnesu in raje tam zamesu...
kobra 1
v tistem trenutku zazvoni mobitel in...
MissLady
brez razmišljanja ga vržem za plot in ogovorim mojo muzo: "gospodična ..
... zakaj si tako mična?
Blanchy
A veš kolk je kej ura?, ker men stoji..
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
