Naša zgodbica

čez par mescev ji bodo pa dišale kisle kumarce...
... sam če bo punči za stvar Blanchy
ooooo...joj!!!!!Vse sive celice so šle tja dolllll....! kobra 1
Kaj pa zdaj? A naj ga .... Kyara
... dam na klado al kaj Blanchy
Ne! Ga bom kar domov odnesu in raje tam zamesu... kobra 1
v tistem trenutku zazvoni mobitel in... MissLady
brez razmišljanja ga vržem za plot in ogovorim mojo muzo: "gospodična ..
... zakaj si tako mična? Blanchy
A veš kolk je kej ura?, ker men stoji..

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.