Naša zgodbica

Ne razumem, da meni ni nikoli ratala takale popularnost, ker konec koncev tudi nisem tako ................. Veronika
zlajnan, fušat pa vseen znam...
Ah, najboljš da gem nazaj med piskre. Dolores
mmmm, juhca že diši...kaj mi še manjka..aha... jessy6
...poper...apčih... Vesna Leben
Na, pa je šla cela steklenička not. Kaj pa zdaj? Ah, nič, se mi zdi, da bo ženkica danes zvečer nekam vesela, čeprav čisto ven iz načrta, hehe,.... cervus
"Uf, kaj slišim! Fredi ima nekaj novega..... Grem....." http://www.mycoolclips.com/?v=921bba33a76edc90398abfbfcd Nelly
...predn mi rata slabo...zaradi prevelike količine popra v juhi...uhhh jessy6
...moram razkužit z... Vesna Leben
kaj mi je sploh še ostalo? Pir in vinček sem prej... jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.