Naša zgodbica

... Fakin 712, in potem dodamo še jagode,banane,grozdje, in naredili bomo veliiiiiiiiiiko sadno kupo .... vale11
... ki je tako zelooo velika, da se nam prevrne v naročje, umaže najbolj nove bele hlače in... Lep dan in veliko se smejte
...mi nekaj sadja in smetane poleti po frizuri in pod bluzo, nakar mi.... Matjaž
moj Pepe reče: joooj, pa ti si kar za... Kristalka
za v sokovnik,.... cervus
ampak ne bo šlo, ker nimamo navodil in smo ga že pospravili, torej... Kristalka
... se bo treba domisliti česa drugega. Najbolje bi bilo, da nam na pomoč priskoči plastični ... fakin712
...vrč v katerega smo vse naložili,s smetano zalili,......... plopsa
ampak,ker je tako vroče,se je smetana skisala... Naj vsak dan bo s soncem obsijan
... pa smo spet na začetku in ne vemo več kaj bi, zato se odločimo da ... fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.