Naša zgodbica

ne da bi ga imeli preveč pod kapa, ampak kaj ko je pa tukaj takšna vročina, da... buča
... se še ribe v grlu zatikajo in tiste koščice so hudo ... Julija
... neprijetna reč, sploh če se... Lep dan in veliko se smejte
nažiraš do mrtvega in ... Dolores
... potem obležiš kot dobro rejen pujs. Res ni druge rešitve ... Julija
... kot, da se odpravijo na dolgo zimsko ... fakin712
... dogodivščino, kjer bodo med snežinkami skakali v kopalkah in... Lep dan in veliko se smejte
ribiških škornjih, da jih ne bo zeblo v noge, istočasno pa bodo kobra 1

... s seboj vzeli še...

Lep dan in veliko se smejte
... opremo za potaplanje, saj nikoli ne veš kaj vse se bo še iz tega ... fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.