Naša zgodbica

... ki pred nakupom niso bile deklarirane in zanje nismo odšteli toliko kot bi za štrikane gate. Potem pa smo naleteli na težavo, ki ji ni bilo videti ... fakin712
ne konca, ne kraja... buča
"le kaj bi jedli jutri za kosilo?" Jerča
Pa so se spomnili, da lahko na kulinariko pogledajo, ker tam je pa res veliko dobrih ... fakin712
...receptov, kjar so se pa zadrzali s prebiranjem forumov, potem pa so skocili se v klepetalnico..... Jerneja USA Sporočilo je spremenil(a) Jerneja USA dne 30. jan 2007 23:35:21
......kjer trenutno ni bilo nikogar... Matjaž
..., ker so bili vsi na vecerji. So se odlocili, da pridejo nazaj kasneje,.... Jerneja USA
a med tem se je zgodilo nekaj nepredvidenega.... kobra 1
..., kar jih je vrglo iz tira, da niso mogli niti brati več. Zato so poklicali ... fakin712
na pomoč Jerneja, pa jim tudi on ni mogel pomagati, ker je pravkar... drejki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.