Nova kuharska oddaja na pop tv

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

tema odprta - 15. okt 2006 17:02 | ogledi: 3.646 | odgovori: 5

moram reči da sem bila navdušena, končno spet ena oddaja, ki kuhajo samo doma in se ne potepajo okoli po svetu in kuhajo, da na koncu vidim več pokrajine ( ki je lepa ne rečem ) kot pa samo kuhanje... danes me je navdušil z koruznimi ocvrtki in skutnimi palačinkami ( nikoli mi ne bi padlo na pamet, da bi kar v maso za palačinke dala skuto )

no osebno pa so mi bile všeč kuharske oddaje:

Jamie Oliver ( ko je kuhal doma, ne ko je hodil po Italiji - tista mi je bila zanič )

in

kuharska oddaja, ko je kuhal en črnc imam posneto na video kasetih samo kot prokleto nimam gorih nalepk prilepljenih, da bi videla kako mu je ime...zapomnila sem se samo njegovega nasmeha in razigranosti, ko je kuhal

upam da tisti, ki ste gledali novo oddajo da vam je bila všeč.

čao

vegeterianka

Temo je spremenil(a) vegeterianka dne 15. okt 2006 17:09:38

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

15. okt 2006 19:07

tistemu fantu je ime ainsley harriott in je velika kuharska zvezda v angliji (poleg jamieja, gordona ramseya in drugih nam manj znanih). ja, tale nova oddaja je pa kar simpaticna. fresh

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

15. okt 2006 22:03

Meni pa je všeč, če vidim še malce pokrajine, vseeno katere, saj je vsaka po svoje zanimiva. Oh, kako smo si različni!!! riba-ribica

teja-kit.  

član od: 11.8.2006

sporočila: 183

16. okt 2006 3:57

katera oddaja (s katerim kuharjem) pa se zdaj vrti tam pri vas? Sem namrec dalec (Kitajska), zato ne vem kaj se dogaja na vasi televiziji. Sem pa tudi tukaj spremljala vse prej omenjene + ne vem koliko drugih, ker jih je na programu Discovery Travel (sem ze enkrat omenjala) res vse polno kar naprej. pa lep pozdravcek od tu Teja teja-kit.

teja-kit.  

član od: 11.8.2006

sporočila: 183

18. okt 2006 5:16

aha, hvala. No, ta se ni prisla sem mimo. Sem pa tacas cisto "paf" ob gledanju dveh bratov - Kanadcanov in seveda cele njune ekipe. Pri vsem kar ustvarita (eden od niju, ker je drugi zadolzen za tisto kar "gre" k hrani (vino itd)), se komaj verjames da se pripravljajo stvari (jedi) z namenom da se jih seveda tudi poje in ne nekaksne "umetniske" skulpture... Res, noro, noro, noro! Ime oddaje je Made to order, mali odlomek lahko vidite tudi na tem linku: http://www.fineliving.com/fine/pac_ctnt/text/0,,FINE_10 Ce pa ima kdo tam kakrsnekoli (z)veze s tem, kaj "uvozit" na naso (vaso) TV, pa bi bil tudi dober "podvig". Lahko pa pridete pogledat k meni topel pozdravcek s Kitajske Teja teja-kit.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti