Kako je s kužkom ?
Držim pesti...skoz mojga pesjanarja gledam, pa si ne morem predstavljat, da se mu kaj zgodi.
Petra 1
Natrgane vezi pri psu
Petra 1 u petek ob osmih zjutraj ga moramo pripeljati na operacijo.....potem poročam kaj in kako.
kuharca37
Evo tuki je še malo slikic od psa HUCH-a(HUČ),lahko jih povečate se boljš vidijo.http://www.moj-album.com/uredi/erika37/45779
kuharca37
Joj, je tale Huček luškan
!Mu želim vse najbolje
!!!
Nena
Nena-morje
Tako danes je petek,sem obljubila,da poročam o našem psu.Operiran ni bil,saj so po temeljitem rentgenu ugotovili,da nima natrganih vezi,temveč hudo vnetje kolkov,ter obrabo,dali so mu antibiotik,sedaj pa lepo počiva in čez kakšno leto bo baje obležal.Na žalost,tako je to življenje.
kuharca37
Oglas
joj, pa kako je to mogoče, kuža je še mlad?
žal mi je kuharica 37 za tako žalostno novico




Petra 1
Kuharca, saj vem da je slaba tolažba, ampak jaz bi na tvojem mestu poiskala še drugo mnenje...
jasna
Kuharca, se strinjam z jasno1. Poišči še drugo mnenje ali zdravljenje. Tak srčkan kuža...
ZIMA
Pregledala sta ga kar dva veterinarja,naredili 3 rentgenske slike ,psu dala v žilo infuzijo z antibiotikom...nakar sta poklicala mojega moža po telefonu naj ga pride iskat...za domov je dobil še škatlo antibiotikov...mogoče bo pa kaj bolje čez kakšen teden....je pa rekel mož kako je žalostno izpadlo ko je prišel po psa-ta se ga je razveselil .šel proti njemu-in se naenkrat zgrudil in le s težavo vstal.Sin se je odločil ,da si čez kakšen mesec nabavi mladiča -gotovo iste pasme-naš Huč pa bo do zadnjih dni z njim.
kuharca37
Oglas
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
