Nova tv kuharska oddaja

tina s  

član od: 9.12.2006

sporočila: 20

17. jan 2007 14:28

Kar nekja časa že spremljam to oddajo in moram priznati, da me do sedaj še ni prepričala, predvsem zaradi voditelja. Vsakdo ni rojen za voditelja in on zagotovo ni, ker se enostavno ne zna sproščeno vključiti v pogovor z gosti in preveč skače od kuhanja in do drugih tem, ter s tem večkrat prav zmede svoje goste. Moram pa priznati, da sem videla že kar nekaj zanimivih kulinaričnih predlogov. tina s

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

17. jan 2007 16:37

Mene najbolj moti, da vse pospravlja za gosti. Prav hecno deluje, ko odnaša posode, potem pa vse lepo naloži v umivalnik ali zraven njega. Sonja

selce  

član od: 4.11.2004

sporočila: 74

18. jan 2007 8:43

res, ta oddaja je čisto "aut". Naj si urednik, te oddaje ,ogleda našo kulinariko.Za štedilnik naj postavijo enega simpatičnega zgovornega kuharja ali kuhar-co in naj kuha po naših receptih s pomočjo avtorja recepta. lp selce

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

18. jan 2007 10:15

Res Veronik ni rojen za voditelja, res pa je tudi, da ima dosti znanja o kulinariki. Se pravi, da bi bilo idealno, če bi on svoje znanje spravil na papir v obliki scenarija in ga posredoval preko res dobre-ga voditelja -ice. In potem bi se lahko npr. na koncu pridružil voditelju in zvezdi pri pojedini. Za lepo pogrnjeno mizo, s stoli (ne pa stoje ob pultu... eh, škoda besed...). In bi na koncu lahko pametoval o vinu in okusih... To bi po mojem bilo gledljivo, sploh, če bi bila voditeljica, kot ste že omenili, Anja.

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

18. jan 2007 10:21

Aja, tole s Fredijem pa res ni bilo za gledat... Edina ideja, ki jo je dala cela oddaja je bila, da je Fredi na koncu vse drobtine in moko skupaj zasipal v jajco (eno je še celo dodal) in potem ocvrl žličnike... Edino to sem poskusila naredit v nedeljo, ko mi je ostala moka in drobtine in je bilo dobro. Čeprav jaz v takih primerih, ko mi "misli" kaj ostat od paniranja, raje ocvrem cvetačo.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

18. jan 2007 12:44

Ampak očitno pa ima oddaja veliko gledanost, če jo toliko ljudi pozna. . Sicer pa še vedno obstaja magični gumbek na daljinčku, če komu ne paše. Voditelj res deluje nekoliko zmedeno je pa zato vse skupaj toliko bolj domače, meni je oddaja všeč. jade

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

18. jan 2007 13:00

Gledala sem le eno oddajo - tisto z vinsko kraljico in je bilo najprej moreče, na koncu pa že za crknit smešno. Tip je nervozen sto na uro, če ni vse pospravljeno po pultu in če stvari niso točno na svojem mestu. Mi je pa že bolj všeč Jamie, ki ne komplicira in v isti posodi meša tri različne stvari in si sploh ne umiva rok, pa tudi peteršilja (in koriandra) ne. Barbra

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

18. jan 2007 14:09

jade je napisal/a:
Ampak očitno pa ima oddaja veliko gledanost, če jo toliko ljudi pozna.
… in to očitno pomeni, da si gledalci želimo kuharsko oddajo in preverjamo, če se je kvaliteta že kaj dvignila - žal vedno razočarani ugotovimo, da je še vedno poden. Prav žalostno, da ne spravijo skupaj ene spodobne kulinarične oddaje – res kulinarične, ne kakšen humoristični show ali tekmovanje ali kaj podobnega. Sporočilo je spremenil(a) rdkapica dne 18. jan 2007 14:10:24

binca2  

član od: 3.5.2006

sporočila: 57

18. jan 2007 17:18

tale oddaja z Veronikom je pa res BREZ VEZE. Veronik je čisti BLEFER, ampak res blefer.V vsaki oddaji govori o 80% čokoladi in belem balzamičnem kisom, kot da kaj drugega ne obstaja. Da ne govorim o juhi iz knor vrečke, da ne govorim, da smo se učili v njegovi oddaji kako se naredi en usran ocvrt zrezek...ej folk to ti pa je oddaja.Tkole TV pod novo oblastjo špara s programom in na program daje čiste-ampak čiste AMATERJE-KI VEZE NIMAJO O KUHANJU. Veronik naj gre rajš posodo pomivat binca2

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

20. dec 2012 13:23

Vidim reklamo za sol in poper. Ali bo kdo zbral pogum?

katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti