Gostinjska ponudba v litiji in okolici

tema je zaklenjena

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. maj 2007 20:24

Enkrat pred davnimi, davnimi časi so v Pustovem mlinu skuhali (in spekli) takooooo dobro poročno kosilo - pa  ni kvaliteta nič padla v tem času, zagotovo, grem vsako leto preverit, hehe.

LP

cervus

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

23. maj 2007 22:31

Coperfild

Kar nekaj vrstic sem napisala in tudi izbrisala. Ostala je le zaključna misel:

"Škoda izgubljati besede zaradi tvojega pisanja !!!!!!!"

Iča

Sporočilo je spremenil(a) IČA dne 23. maj 2007 22:32:15

Coperfild  

član od: 22.5.2007

sporočila: 3

30. sep 2007 18:10

Drage čalnice tega foruma... Forum sem že večkrat prej pregledoval in ravno na podlagi mnenj se že večkrat odločil glede na priporočilo in obiskal določeno gostilno. Vesel sem , da tako hvalite gostilno Pustov mlin, ampak žal sam ne morem it skozo to, da sem glede na zadnjo izkušnjo zelo razočaran nad to gostilno. Morate se zavedati, da ima vsal prvico do svojega mnenja..Čemu so potem namenjeni ti forumi, če ste me tako napadle, ko sem opisal svojo slabo izkušnjo z njimi. Veselili smo obiska pri njih... in ne nisem nek čudak, ki so ga že vnaprej videli in bi se me želeli znebiti... Žal me je razočaral njihov odnos...Kako bi se pa ve počutile, če bi nekaj dni prej klicale in izrecno vprašale ali je treba kosilo naročiti in rečejejo ne ker je dovolj vsega, nato pa ob vsakem vprašanju rečejo ne zmanjakalo..S tem da je bila kombinacija miz obupna...kar je bilo pa najhuje , da pa niti hrana potem ni bila okusna...Verjamem...res je bila gužva in morda niso vsega sfolgali, ampak potem se reče , ko stranka kliče ..ni več prostora...Se strinjate? Coperfild

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

30. sep 2007 19:05

Veš kaj, Coperfild, po 4 mesecih in še malo pa res ni treba pogrevati stvari.

Če bi zraven povedal, da si šel ponovno v Pustov mlin in preveril, ali je bila tvoja slaba izkušnja slučaj, bi ti tale post šteli v dobro. Tako pa - veš kaj, res se ti ne bi bilo treba oglašati.

rimljanka

Coperfild  

član od: 22.5.2007

sporočila: 3

30. sep 2007 23:42

No saj pravico javljanja imamo vsi kajne....Sicer pa sem danes ponovno iskal kam bi se s svojo drago odpravil jest in sem po naklučju videl vaše poste....Morda imaš prav, da bi moral it še enkrat poskusit, in sem danes celo razmišljal o tem....Vendar ne ni šlo, me je ta slaba izkušnja odvrnila od tega...Saj veš tudi ti ne boš stopila v žerjavico še enkrat, če se boš enkrat prej opekla..Saj tebi in vsem ostalim verjamem, da ste bile zadovoljne....ampak jaz nisem bil in se mi je zdelo prav, da tisti ki to berejo vedo, da ni samo hvala, ampak da se najde tudi graja..Sicer pa se bom enkrat še opogumil in ponovno poskusil in takrat kaj več poročam, če mi sevea dovolite :).... Coperfild

punci1968  

član od: 15.1.2007

sporočila: 48

1. okt 2007 8:53

Evo še ena s totega konca. Ja ko prebiram te komentarje vidim da tu odlično pride do veljave pregovor sto ljudi, sto čudi. Vsak ima svoje izkušnje in okus, zato se je čisto brez zveze prepirati kdo ima prav. Enim je všeč to, drugim ono. Drugače pa naj še jaz povem svoje mnenje. Za moj okus so najboljše pizze v Sončku, najslabše pa v Prontu. Smo imeli pri Kovaču sedmino in je bila hrana dobra. Tudi v Pustovem mlinu sem že bila (večkrat) in bilo je super. uglavnem, da ne bom dolgovezila, bila sem že v vseh omenjenih gostilnah, a nisem naletela na nobeno tako hudo napako, da bi se jo dolgoročno spominjala. saj tudi doma kuhaš eno stvar naprimer že leta in leta, pa se ti kdaj popolnoma sfiži. Pa lep pozdrav. punci1968

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti