Terme snovik - pozor: zašlo s teme

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. sep 2006 15:06

Tale Kulinarika je zadnje čase samo še en kreg- SPLOH NE VEM VEČ KAJ LAHKO IN KAJ NE! Karkoli rečeš, karkoli napišeš, vedno se najde nekdo, ki se bo spotikal ob tvoje besede. Pa kako se vam da? Pa dajmo se imeti lepo in se ne obremenjujmo z nepotrebnimi stvarmi. Življenje je ža tako zakomplicirano- zakaj bi si ga še sami oteževali?!? Lep dan in veliko se smejte

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

5. sep 2006 15:15

Samo eno mnenje na lokal De cecco: Hm, lastnica je res malce čudaška, postrežba počasna (ker, kot je napisala Maja - lastnica streže in kuha obenem), ampak upam si trditi da boljše lasagne nisem jedla še nikjer drugje. Tako. verjamem pa da imajo nekateri lahko tudi slabe izkušnje. Se zgodi. ivonja

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

5. sep 2006 15:21

Kar se "reklamiranja" tiče pa tole: saj si samo izmenjujemo mnenja, kajne?! Kaj točno pa je opredeljeno kot reklama?? Mnena po mojem da ne. Kaj potemtakem sploh še lahko govorimo oz. pišemo?! Če naj se od tega odvaja DDV, pa naj presodi urednik sam. No hard feelings! LP ivonja

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. sep 2006 17:35

BRAVO IVONJA Lep dan in veliko se smejte

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

6. sep 2006 12:22

ojej, kaj potem tudi ne bi smeli ocenjevati lokalov, ali kaj? Pa naj mi še kdo reče: "svoboda govora", če pa ne smeš več nič vprašat ali pa povedat svoje izkušnje. Pa tudi jaz rada izvem, kam naj grem na kakšnem izletu na kosilo. marelica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. sep 2006 12:43

Drage dame, Včeraj sva imela z g. urednikom precej dolgo korespondenco na podtemo informacij, ki imajo karakter oglaševanja, pa še druge, s tem povezane teme so se odprle. Stvari so pač kompleksne. Eno je navajanje mnenj ob kavi, skoraj isto je navajanje teh istih mnenj po telefonu, ko pa se ta ista mnenja artikulirajo na vsem dostopnem mnenju, se diskusiji priključi tudi sfera reguliranega pravnega prometa in vse kar spada v ta kontekst. In te dimenzije so precej razsežene in matrike interakcij so več kot dvodimenzionalne. Po mojem bi bila še najbolj enostavna rešitev, da so diskusije na forumih dostopne samo registriranim uporabnikom, neregistrirani pa jih ne morejo gledati. Tako so nekateri portali rešili problem neplačanega oglaševanja. Vendelina jr.

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

6. sep 2006 13:00

Ej, pa še ne misliš nehat?? Ne vem, kaj te je tako zbodlo - ali je kdo negativno ocenil kakšen "tvoj" lokal.. Bog ne daj, da bi delala kot kakšna inšpektorica - nič življenskega ni v teh tvojih monologih.. Tina

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. sep 2006 13:30

Saj inšpektorsko delo je vezano na zakonodajo, pravilnike in... Ne pa na življenjskost...

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

6. sep 2006 13:46

Določeni ste zelo napadalni, opažam, pa me lahko spet popljuvate v nedogled...sem navajena. Ampak kakor vas čitam, večina od vas dela z ljudmi. Vsak človek je zase individuum, ga ni enakega in ne more se naredit kopije. Vsak ima en svoj način komuniciranja, ker če bi bili čreda in bi vsi šli in mislili enako.- DOLGČAS Rada imam različne ljudi, od vsakega se nekaj naučim in imam rada različna mnenja. Tudi meni je všeč, da se pogovarjamo o različnih lokalih, ker mi pride prav, o različnih trgovinah, ker mi pride prav...mislim, da to Vandelinino pisanje ni bilo zlonamerno, ima svoj stil pisanja in kot tako jo morate uzet... tako kot ste vzele v zakup pisanje gospodične ali gospe , ki je ZAHTEVALA recepte iz kuharskih tečajev. Malo me bega samo to, ker lažje obvladate slabo pisanje ( zahteva po kuharskih receptih )..ker ga lahko kontrolirate, ne morete pa obvladati -žal mogoče res kdaj preveč strokovno podkovanih odgovorov in replik, ker vam je to tuje in se počutite ogrožene. Pa brez zamere in lep dan Petra 1

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

6. sep 2006 13:59

pa še nekaj , da se ne oddaljim od teme.... Z mojim dragim sva šla v terme Snovik....prišla sva ob 17 uri....zaprejo pa mislim da ob 21uri... Ker je nepopravljivi romantik, je že prej organiziral šampanjec, napovedal večerjo.....in ko sva prišla ob 21.30 ven v njihovo restavracijo..zapirajo jo mislim, da ob 23 uri ?? je bilo vse pripravljeno, kuhar naju je čakal, prav tako natakarica....niso naju priganjal, pripravili so nama izvrstno kmečko pojedino, ....in rekli so nama , da bodo tam dokler bova midva...na koncu smo skupaj zaklenili vrata. Zakaj iskati hrano drugje, če z malo nasmeha in dobre volje lahko fantastično ješ na krahu samem ? Petra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti