A ste za rekreacijo...?

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

1. sep 2006 7:48

Loni, sem tud jakno kupla, hlače sem pa kar v trgovini probala (le kaj si je folk mislil-ampak če nisi po jusu, pač morš probat), pa so mi ble 36 predolge in preširoke (zanimivo, čez rit me je kar nekaj skupaj), tako da žal sem še vedno brez pravih tekaških hlač, nosim pač takšne običajne tričetrt pajkice. Se zdim sama sebi smešna v tapravih tekaških hlačah, ampak bi jih vseen kupla, ker so toplejše, pa še žepek mi je všeč. Sem pač žal premajhna , takšnih stvari pa se ne da krajšat, ko so spodaj tiste zadrge, pa šivčki. Drugače sem z majicami in jakno kar zadovoljna, jakna se zdi zelo topla, pa tudi tisti odsevni šivi so fini, ne bo treba posebnega traku ponoči s sabo nosit. Lep vikend

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

1. sep 2006 9:00

Take hlače in jakno sem si jaz kupila že lani in sta super. Hlače so mi sicer malo predolge, ampak sijih pač zaviham. Je pa zdaj še dosti pretoplo za to. Ko bo pod ničlo pa bo vredu. Pri takih temperaturah kot so zdaj imam jaz zgodaj zjutraj oblečene 3/4 ali kapri tekaške pajkice, majico s kratkimi rokavi in spodnjo majico ali pa brezrokavno tekaško jakno (čisto tanko). Popoldan pa kapri ali kratke pajkice in kratke rokave.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. sep 2006 9:09

Jaz tudi nimam problemov s probavanjem v trgovini, dve mamci sta me prav čudno gledali, ko sem nataknila modrc gor, ena mi ga je pol še zapela, pa je bilo. Kar se hlač tič, bi res lahko bile še malce manjše, no, vsaj dolžina je meni OK (lahko bi bile kak cm krajše, ampak za tak denar so super). Vzela sem še rokavice, jih imam namen uporabljat za na bicikel za v službo, zdaj ratuje že bolj hladno zjutraj. sicer pa jaz tudi letam v pajkicah. Brezrokavnik je pa super stvarca. Loni Makaroni

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

1. sep 2006 10:30

Ampak brezrokavnika pa ni blo v Hoferju al sem kaj zgrešila, ker ga tud nameravam kupit?!

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

1. sep 2006 10:35

Zdaj jih ni bilo. So pa bili spomladi.

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

1. sep 2006 17:39

mene pa zanima (to je sicer bolj izgovor kot ne, ker sem bolj lene sorte, kilogrami pa so mi začeli nagajat), kako veste kdaj ste pretekle 1min, 90 sek, 3min,....ali se štopate? Jaz bi na "uč" bolj malo tekla in več hodila in ne vem če bi se nekega dne lahko tako zmotila, da bi kar tekle in tekla in pozabila hodit. Mi je pa fajn tole brat, človek dobi kar neko željo, da bi se še sam pridružil takačem,.. priznam, tudi jaz ne ostanem ravnodušna ob vaših komenrarjih. Morda navdušite tudi mene, bi bilo zelo fajn, sam kako naj vem da ne bom tekla preveč (namesto 1 min, 70 sek). To zadnje je bil bolj hec kot ne, ne resno jemat, kot sem že rekla, teorijo obvladam, praksa pa mi ne gre najbolje. lp maja MAJAA

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

1. sep 2006 18:29

Oprema za rekreacijo. Čeprav je meni do Ljubljane malo daleč, smo šli za naš rekreativni klub vseeno po opremo v Ljubljano. V Žolna športu so res prijazni in so nam po meri naredili oblačila za kolesarjenje in za teke. za kopnega in za tek na smučeh. Imajo vrhunske materiale, ki so topli predvsem pa zračni. Če se boste odločile obiskati njihov salon, vam ne bo žal. http://www.zolnasport.net/ LP Matjaž in še veliko pretečenih in prevoženih kilomertrov vam želim.

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

1. sep 2006 19:07

Maja, jaz sem se štopala s štoparico, ki sem jo med tekom imela kar v roki... Za začetne intervale je to OK. Včasih traja in traja, pri drugem tednu pa se mi je zgodilo, da sem namesto 90 sek tekla kar 2.5 min, ker sem pozabila na uro pogledat. Sedaj ko je na sporedu 25 min teka brez hoje pa sem se že navadila do kod nekako moram priti. Pa če zmorem kakšnih 100 m več toliko bolje... Mislim, da se ni za bat, da bi vseeno tekla preveč... je programček tako narejen, da se moraš malček potrudit (ampak ne prehudo). Pa tudi če bi, je to samo plus. Lahko kakšen dan preskočiš, če vidiš, da ti gre OK. Če pa ne, pa kakšen dan ponoviš. Jaz sem delala oboje - na začetku sem preskočila dva dni, potem pa sem morala peti teden ponavljat dva dni, da sem zmogla tistih 20 min teka. Vzami programček kot okvir koliko se moraš potrudit. Npr. jaz bi zdaj sicer morala teči 28 minut neprekinjeno, vendar imam na poti en smotan klanec, ki se mu ne morem izognit. Potrudim se, da ga pretečem, potem pa moram na vrhu (po 22 minuti) kakšne pol minute raztezat mišice, ker me meča bolijo za znoret. Potem pa nadaljujem s tekom in "za kazen" tečem dve minuti dlje... Gre pa seveda vedno bolje. Hmmm, motivacija...najt jo moraš. Na začetku nisem bila preveč motivirana, ampak ker sem po naravi firbec, me je zanimalo, če zmorem... No, zdaj mi pa že manjka, če ne grem. Saj na pol poti si še vedno rečem "Kaj mi je bilo tega treba" , ampak na koncu sem ful zadovoljna, da sem šla. Moja motivacija: dopovem si, da imam končno čas zase in da me to uro, ko zviznem iz hiše noben ne more gnjavit... Staša

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

4. sep 2006 10:41

A je začel kdo na novo slediti temu planu? Jaz sem nekaj poskušala, prvi teden je za mano. Je šlo za silo, ampak ni za verjet, kako dolga zna biti ena minuta! smrketa

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

4. sep 2006 10:54

Bravo smrketa! Nekaj vam zaupam: dokler tečete do 3 minute se bodo nekako vlekle, čeprav bo vedno lažje. Potem ko preideš na nekako 3 - 5 minut teka, pa začnejo pljuča delat ZATE in ne več PROTI tebi. Nekako mi še vedno rabijo kakšne tri minute teka, da mi telo zalaufa, potem pa gre. Prve tri so mi še vedno nekako najbolj smotane, potem kar nekako gre so 20-te minute, ko mi spet ena kriza opali zaradi utrujenih mišic. Ampak če jo prebrodim je potem spet OK za 10 min. Potem me pa zmanjka (psihično in fizično). Delam na tem. LP, Staša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti